- Hautaprobak:
- 2020/2021
- Deialdiaren data:
- 2020/06/03
- Deialdiaren ordena:
- 53
- Saila:
- Estatuaren Eliza Zuzenbidea eta Erromatar Zuzenbidea
- Poltsa-mota:
- Osagarria
- Zerrendan sartzeko titulazio espezifikoak:
- Ez dagokio
- Zerrendan sartzeko baldintza bereziak:
- Ez dagokio
Behin-behineko zerrendaren ebazpena
Behin-behineko zerrenda
Datu pertsonalak | Campusa * | Irakaskuntza * | Egiaztagiriak | ||
---|---|---|---|---|---|
Euskararen egiaztagiria | Ingelesaren egiaztagiria | Frantsesaren egiaztagiria | |||
* GZ - Gaztelania; EU - Euskara; FR - Frantsesa; IN - Ingelesa | |||||
* AO - Araba Osoa; AP - Araba Partziala; GC - Gipuzkoa Osoa; GP - Gipuzkoa Partziala; BC - Bizkaia Osoa; BP - Bizkaia Partziala | |||||
BARRENO HERNANDEZ JESUS MARIA | GO. GP. | GZ | |||
BASOREDO OTZERINJAUREGI IRATI | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ EU IN | Ingelesa dakiela egiaztatu behar du | ||
BASTERRIKA CERECEDA IKER | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ EU | |||
BURLADA ECHEVESTE INES MARIA | GO. GP. | GZ EU | |||
DE FREITAS MACEDO CAMILLA | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ IN | |||
DIEZ SARASOLA MIKEL | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ EU FR IN | |||
ECHEBARRIA RUBIO ANE | GO. GP. | GZ EU | |||
ELEJALDE MARTINS ORIANA | BO. BP. | GZ | |||
EPELDE JUARISTI MIREN | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ EU IN | |||
FERNANDEZ BELZUNEGUI PABLO | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ EU IN | |||
FERNANDEZ GARCIA DE LA YEDRA AINHOA | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ EU IN | |||
GOIKOETXEA GAZPIO NEREA | GO. GP. | GZ EU | |||
ISPIZUA DORNA ENEA | AO. BO. BP. | GZ EU | |||
JAINAGA LACARRA IKER | AO. AP. GO. GP. | GZ EU | |||
KHOGYANI BASSINA FARID AHMAD | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ | |||
LOIDI MACHO JON | AO. GO. BO. BP. | GZ EU IN | |||
MERINO MALILLOS IMANOL | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ EU IN | |||
OBREGON FERNANDEZ ARITZ | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ | |||
ORBEGOZO ORONOZ IZASKUN | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ EU FR IN | Euskara dakiela egiaztatu behar du | Ingelesa dakiela egiaztatu behar du | |
PASTORIZA MARTINEZ IVAN | GO. GP. BO. BP. | GZ | |||
RODRIGUEZ ELORRIETA NAIARA | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ EU | |||
RUANO DELGADO DAVID | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ | |||
SAINZ ROBLES SANTIAGO | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ | |||
SOBOTOVICOVA SIMONA | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ IN | |||
URRUTIA GUTIERREZ GOIZANE | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ EU IN | |||
VERGARA PRIETO NATASHA | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ EU IN |
Baztertutako lehiakideen behin-behineko zerrenda
Ez dago baztertutako lehiakiderik behin-behineko zerrendan