- Hautaprobak:
- 2020/2021
- Deialdiaren data:
- 2020/06/03
- Deialdiaren ordena:
- 47
- Saila:
- Zuzenbide Zibila
- Poltsa-mota:
- Osagarria
- Zerrendan sartzeko titulazio espezifikoak:
- Ez dagokio
- Zerrendan sartzeko baldintza bereziak:
- Ez dagokio
Behin-behineko zerrendaren ebazpena
Behin-behineko zerrenda
Datu pertsonalak | Campusa * | Irakaskuntza * | Egiaztagiriak | ||
---|---|---|---|---|---|
Euskararen egiaztagiria | Ingelesaren egiaztagiria | Frantsesaren egiaztagiria | |||
* GZ - Gaztelania; EU - Euskara; FR - Frantsesa; IN - Ingelesa | |||||
* AO - Araba Osoa; AP - Araba Partziala; GC - Gipuzkoa Osoa; GP - Gipuzkoa Partziala; BC - Bizkaia Osoa; BP - Bizkaia Partziala | |||||
AIZPURUA ALQUEZAR IRATI | GP. | GZ EU | |||
ALVAREZ AGOUES LAURA | AO. GO. BO. | GZ EU IN | |||
ARAKISTAIN ARRIOLA MAITENA | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ EU IN | |||
ARANBURU OSORIO ANTTON | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ EU | |||
ARRAIBI LARREA GARAZI | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ EU | |||
ATXUTEGI GUTIERREZ JON | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ EU IN | |||
BARRENO HERNANDEZ JESUS MARIA | GO. GP. | GZ | |||
BARRUETABEÑA ZENEKORTA MAITE | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ EU | |||
BASOREDO OTZERINJAUREGI IRATI | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ EU IN | Ingelesa dakiela egiaztatu behar du | ||
BASTERRIKA CERECEDA IKER | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ EU | |||
BELLMONT ARTEAGA YARY SAIDY | BO. BP. | GZ | |||
BILBAO RANDEZ AINHOA | BP. | GZ | |||
BURLADA ECHEVESTE INES MARIA | GO. GP. | GZ EU | |||
BUSTILLO HERNANDEZ IDURRE | BP. | GZ EU | |||
CASTELLANOS CAMARA SANDRA | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ EU IN | |||
DIEZ SARASOLA MIKEL | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ EU FR IN | |||
ECHEBARRIA RUBIO ANE | GO. GP. | GZ EU | |||
EGAÑA BERISTAIN HAIZEA | GO. GP. BO. BP. | GZ EU | |||
EPELDE JUARISTI MIREN | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ EU IN | |||
EZQUERRO IRAETA OIHANA | GP. | GZ EU | |||
FERNANDEZ BELZUNEGUI PABLO | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ EU IN | |||
FERNANDEZ GARCIA DE LA YEDRA AINHOA | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ EU IN | |||
FIDALGO ASTIGARRAGA MIKEL TOMAS | AO. GO. BO. BP. | GZ EU | |||
GOIKOETXEA GAZPIO NEREA | GO. GP. | GZ EU | |||
GOIKOETXEA LANGARIKA REYES | AP. BP. | GZ EU | |||
GOLDARATZENA EITZAGAETXEBARRIA IBON | AP. GP. BP. | GZ EU | |||
GOYENECHE ECHEVERRIA SAYOA | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ EU FR IN | Ingelesa dakiela egiaztatu behar du | ||
ISPIZUA DORNA ENEA | AO. BO. BP. | GZ EU | |||
ITURRIOTZ ERDOTZIAIN UNAI | AP. GP. BP. | GZ EU | |||
JAINAGA LACARRA IKER | AO. AP. GO. GP. | GZ EU | |||
KHOGYANI BASSINA FARID AHMAD | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ IN | Ingelesa dakiela egiaztatu behar du | ||
LALLANA DEL RIO SARA | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ EU IN | |||
LANDA REZA IDOIA | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ EU | |||
LANDALUZE AURRE JON | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ EU IN | |||
LARREA UNZAIN AINARA | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ EU | |||
LAZKANO DE ANTA LARRAITZ | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ EU | |||
LOIDI MACHO JON | AO. GO. BO. BP. | GZ EU IN | |||
LOPEZ DE VERGARA LASA ITZIAR | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ EU IN | |||
LOPEZ SAROBE MAIDER | GO. GP. | GZ EU | |||
MARTINEZ ETXEBERRIA GONZALO | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ EU | |||
MORENO MARCOS MARTA | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ | |||
NAGORE APARICIO IÑIGO JAVIER | BP. | GZ | |||
ODRIOZOLA ALBERDI GARAZI | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ EU IN | |||
ORBEGOZO ORONOZ IZASKUN | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ EU FR IN | Euskara dakiela egiaztatu behar du | Ingelesa dakiela egiaztatu behar du | |
PARRA EIZAGAETXEBARRIA ZALOA | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ EU | |||
RODRIGUEZ ELORRIETA NAIARA | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ EU | |||
RUIZ ALONSO MARIA ARANZAZU | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ EU FR IN | Euskara dakiela egiaztatu behar du | Ingelesa dakiela egiaztatu behar du | Frantsesa dakiela egiaztatu behar du |
RUIZ OSTAIKOETXEA JOSE LUIS | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ EU | |||
SABANA BISOKO DIOGENES | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ | |||
SAGARZAZU IZETA IÑAKI | AO. GO. BO. | GZ EU | |||
SAMANO COBIAN ZALOA | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ EU | |||
SANCHO MARTINEZ LAURA | GO. GP. BO. BP. | GZ IN | |||
SOBOTOVICOVA SIMONA | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ IN | |||
SOLOZABAL BERGARA KEPA | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ EU | |||
TURRILLAS SABALZA ION | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ EU | |||
VERGARA PRIETO NATASHA | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ EU IN | |||
VIAÑA DE LA PUENTE FERNANDO JAVIER | BO. BP. | GZ | |||
VICANDI MARTINEZ ARANTZAZU | BO. BP. | GZ | |||
VIÑEZ ARGUESO SILVIA | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ | |||
ZORNOZA SOMOLINOS ALEJANDRO | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ |
Baztertutako lehiakideen behin-behineko zerrenda
Ez dago baztertutako lehiakiderik behin-behineko zerrendan