- Hautaprobak:
- 2020/2021
- Deialdiaren data:
- 2020/06/03
- Deialdiaren ordena:
- 27
- Saila:
- Arkitektura
- Poltsa-mota:
- Osagarria
- Zerrendan sartzeko titulazio espezifikoak:
- Ez dagokio
- Zerrendan sartzeko baldintza bereziak:
- Ez dagokio
Behin betiko zerrendaren ebazpena
Behin betiko zerrenda
Datu pertsonalak | Campusa * | Irakaskuntza * | Egiaztagiriak | DB | ||
---|---|---|---|---|---|---|
EUSKARA | INGELESA | FRANTSESA | ||||
* GZ - Gaztelania; EU - Euskara; FR - Frantsesa; IN - Ingelesa | ||||||
* AO - Araba Osoa; AP - Araba Partziala; GC - Gipuzkoa Osoa; GP - Gipuzkoa Partziala; BC - Bizkaia Osoa; BP - Bizkaia Partziala | ||||||
ADRIAN PEREZ-MALLAINA XABIER | AO. GO. GP. BO. | GZ EU | ||||
AGUIRRE RODRIGUEZ JON | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ EU IN | ||||
ALVAREZ BARRENA BEATRIZ | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ IN | ||||
ALVAREZ FERNANDEZ JON | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ EU | ||||
ARAMBURU BARRENECHEA JOSEBA | GO. GP. | GZ EU IN | ||||
ARAMBURU URRETAVIZCAYA NEREA | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ EU | ||||
AZCARATE MUTILOA IÑIGO | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ EU | ||||
AZCONA URIBE LEIRE | GO. GP. | GZ EU | ||||
AZCONA URIBE MIKEL | GO. GP. | GZ EU IN | ||||
BARBADO URRESTI IKER | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ | ||||
BARRUTIETA BASURKO XABIER | GO. GP. | GZ EU IN | ||||
BILBAO UGARTE AITOR | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ EU | ||||
BRIZ RODRIGUEZ IÑAKI | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ EU | ||||
CABALLERO LOBERA ANDRES | GO. GP. | GZ | ||||
CERRILLO GONZALEZ ELIXABETE | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ EU IN | ||||
CHUECA URIA ANE MIREN | GO. GP. | GZ EU IN | ||||
CID OUTUMURO ANDRES | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ | ||||
CUBES SAN SALVADOR DEL VALLE GORKA | AP. GP. BP. | GZ | ||||
DIAZ DE ILARRAZA ARAMBERRI MIKEL | GO. GP. | GZ EU | ||||
DIEGUEZ AGUIRRE LETICIA | GO. GP. | GZ EU IN | ||||
DIEZ ORONOZ ARITZ | GO. GP. | GZ EU | ||||
DOMBLAS IBAÑEZ UXUA | AO. AP. GO. GP. | GZ EU | ||||
DOMINGUEZ MAESTRE AGUSTIN MARIO | GO. GP. | GZ | ||||
DOVALE CARRION MARIA DEL CARMEN | AO. GO. GP. BO. | GZ EU IN | Ez du egiaztatu frantsesa dakiela | |||
ECHEVARRIA CALVO IKER | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ EU | ||||
ESCALADA MARCO-GARDOQUI MARIA | GO. GP. BO. BP. | GZ EU IN | Ez du egiaztatu frantsesa dakiela | |||
ESPERESATE AZPIAZU IMANOL | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ EU | ||||
ETXEBARRIA MALLEA MATXALEN | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ EU IN | ||||
ETXEBERRIA ITURBE IÑAKI | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ EU | ||||
FERRAN ZUBILLAGA MARTIN | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ EU | ||||
GAINZA BARRENCUA JOSEBA | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ EU | ||||
GANDIAGA PEREZ DE ALBENIZ IBAI | AP. GP. BP. | GZ EU | ||||
HIDALGO BETANZOS JUAN MARIA | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ EU IN | ||||
IPARRAGUIRRE BARBERO IMANOL | GO. GP. | GZ IN | ||||
ITURBE MARTIN ZIGOR | GO. GP. | GZ EU | Ez du egiaztatu ingelesa dakiela | |||
JUANIKORENA AGIRRE AGIRRE LAIDA | GO. GP. | GZ EU IN | ||||
LLANO CASTRESANA URTZI | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ EU IN | ||||
LUENGAS CARREÑO DANIEL | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ EU IN | ||||
LUZARRAGA ITURRIOZ ARANTZAZU | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ EU IN | ||||
MEANA RODRIGUEZ TERESA | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ | Ez du egiaztatu ingelesa dakiela | |||
MODREGO MONFORTE ITZIAR | GO. | GZ | ||||
MUGICA INSAUSTI MIKEL | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ EU | Ez du egiaztatu ingelesa dakiela | Ez du egiaztatu frantsesa dakiela | ||
MURGA TERREROS GAIZKA | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ EU | ||||
OCERIN IBAÑEZ OLATZ | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ EU | ||||
OCHOANTESANA BERRIOZABALGOITIA OIER | GO. GP. | GZ EU | ||||
ORDOÑEZ CASTAÑON DAVID | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ IN | ||||
OTADUY ZUBIZARRETA JUAN PEDRO | GO. GP. | GZ EU | ||||
OTAMENDI IRIZAR IRATI | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ EU | ||||
PEREZ BEZOS SILVIA | GO. GP. BO. BP. | GZ | Ez du egiaztatu euskara dakiela | |||
POLLEDO ARRIZABALAGA XABIER | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ EU IN | ||||
QUESADA GANUZA LAURA | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ IN | Ez du egiaztatu euskara dakiela | |||
QUINTANA SAN VICENTE ARANTXA | GO. GP. | GZ | ||||
RODRIGUEZ OYARBIDE ITZIAR | GO. GP. | GZ EU IN | ||||
RODRIGUEZ SANCHEZ DIEGO | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ EU IN | ||||
RUIZ GABIÑA ALEX | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ EU | ||||
RUIZ MUGICA CARLOS GABRIEL | GO. GP. | GZ EU IN | ||||
SAGARNA ARAMBURU AINARA | GO. GP. | GZ EU | ||||
SAGARNA ARANBURU MAIALEN | GO. GP. | GZ EU | ||||
SANTOLARIA DEL CAMPO OIHANA | GO. GP. | GZ EU | ||||
SANTOS GARCÍA AIMAR | GO. GP. | GZ EU | ||||
TORRES PIÑEIRO AMAIA | AO. GO. BO. | GZ EU IN | ||||
UNCILLA CORTABERRIA LANDER | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ EU IN | ||||
URIARTE OTAZUA URTZA | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ EU | Ez du egiaztatu ingelesa dakiela | |||
URRUTIA DEL CAMPO NAGORE | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ EU IN | ||||
VARELA ALONSO MIRIAM | GO. GP. | GZ |
Baztertutako lehiakideen behin betiko zerrenda
Ez dago baztertutako lehiakiderik behin betiko zerrendan