- Hautaprobak:
- 2020/2021
- Deialdiaren data:
- 2020/06/03
- Deialdiaren ordena:
- 155
- Saila:
- Erdi Aroaren, Aro Berriaren eta Amerikaren Historia
- Poltsa-mota:
- Osagarria
- Zerrendan sartzeko titulazio espezifikoak:
- Ez dagokio
- Zerrendan sartzeko baldintza bereziak:
- Ez dagokio
Behin betiko zerrendaren ebazpena
Behin betiko zerrenda
Datu pertsonalak | Campusa * | Irakaskuntza * | Egiaztagiriak | DB | ||
---|---|---|---|---|---|---|
EUSKARA | INGELESA | FRANTSESA | ||||
* GZ - Gaztelania; EU - Euskara; FR - Frantsesa; IN - Ingelesa | ||||||
* AO - Araba Osoa; AP - Araba Partziala; GC - Gipuzkoa Osoa; GP - Gipuzkoa Partziala; BC - Bizkaia Osoa; BP - Bizkaia Partziala | ||||||
ALDAMA GAMBOA JOSE PATRICIO | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ EU | ||||
ALTONAGA BEGOÑA BAKARNE | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ EU IN | ||||
APAOLAZA LLORENTE DORLETA | AO. BO. | GZ EU IN | ||||
AREIZAGA LLORENTE IDOIA | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ EU IN | ||||
BARRENETXEA AIZPITARTE ANE | AP. GO. GP. BP. | GZ EU IN | ||||
BENAVIDES MARTINEZ JUAN JOSE | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ | ||||
BOLADO CASTAÑO ITXASO | AO. GO. BO. BP. | GZ EU | ||||
BOLINAGA IRASUEGUI IÑIGO | AO. AP. BO. BP. | GZ EU | ||||
Campillo Unamunzaga Alejandro | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ EU | ||||
DE DIOS FERNÁNDEZ EIDER | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ EU IN | ||||
DE FREITAS MACEDO CAMILLA | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ IN | ||||
EGUILUZ MIRANDA BEÑAT | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ EU IN | ||||
EIZAGUIRRE PADILLA ENEKO | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ EU | ||||
ELEZCANO ROQUEÑI ANDONI | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ EU | ||||
ESCRIBANO RUIZ SERGIO | AO. AP. BO. BP. | GZ EU IN | ||||
ETXANIZ TESOURO IÑAKI | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ EU | ||||
EZKURDIA ARTEAGA GABIREL KOLDOBIKA | AO. AP. BO. BP. | GZ EU | ||||
FERNANDEZ DE JAUREGUI SAEZ IRUNE | BO. BP. | GZ | ||||
FERNANDEZ TORRES LUIS | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ IN | ||||
GOITIA ARREGI OLATZ | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ EU | ||||
HERNANDO PEREZ JOSU | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ EU | ||||
HIDALGO GARCIA SARA | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ EU IN | ||||
KORTAZAR BILLELABEITIA JON | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ EU IN | ||||
MARQUEZ ETXABE YANIRE | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ IN | Ez du egiaztatu euskara dakiela | |||
MERINO MALILLOS IMANOL | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ EU IN | ||||
MINGUEZ BLASCO RAUL | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ IN | ||||
Prieto Sierra Oscar | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ | ||||
RAMOS MARTINEZ JON ANDER | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ EU | ||||
RODRIGUEZ FERNANDEZ JOSE | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ EU | ||||
SALINAS GARRIDO ANDER | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ EU IN | ||||
SANTOS FUENTES ALAIN JESUS | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ | ||||
TAPIZ FERNANDEZ JOSE MARIA | AO. GO. BO. | GZ | Ez du egiaztatu euskara dakiela | |||
URIARTE CUADRADO ALEXANDER | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ EU | ||||
URIZAR REMENTERIA HIART | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ EU IN | ||||
VAN DER LEEUW BARBARA | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ EU IN | ||||
VILLA RODRIGUEZ MARIA JOSE | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ | ||||
VITORES CASADO IMANOL | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ EU |
Baztertutako lehiakideen behin betiko zerrenda
Ez dago baztertutako lehiakiderik behin betiko zerrendan