- Hautaprobak:
- 2020/2021
- Deialdiaren data:
- 2020/06/03
- Deialdiaren ordena:
- 144
- Saila:
- Geografia, Historiaurrea eta Arkeologia
- Poltsa-mota:
- Osagarria
- Zerrendan sartzeko titulazio espezifikoak:
- Ez dagokio
- Zerrendan sartzeko baldintza bereziak:
- Ez dagokio
Behin-behineko zerrendaren ebazpena
Behin-behineko zerrenda
Datu pertsonalak | Campusa * | Irakaskuntza * | Egiaztagiriak | ||
---|---|---|---|---|---|
Euskararen egiaztagiria | Ingelesaren egiaztagiria | Frantsesaren egiaztagiria | |||
* GZ - Gaztelania; EU - Euskara; FR - Frantsesa; IN - Ingelesa | |||||
* AO - Araba Osoa; AP - Araba Partziala; GC - Gipuzkoa Osoa; GP - Gipuzkoa Partziala; BC - Bizkaia Osoa; BP - Bizkaia Partziala | |||||
ACERO PRADERA ENRIQUE | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ | |||
ANABITARTE RIOL ASIER | AO. AP. | GZ EU | |||
ANGULO MARTINEZ MARTA | AO. | GZ IN | |||
ARANBARRI ERKIAGA JOSU | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ EU IN | |||
ARRIETA IRAZABAL NIKOLE | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ EU IN | |||
AZKONA FUENTE KEPA | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ EU FR IN | Ingelesa dakiela egiaztatu behar du | Frantsesa dakiela egiaztatu behar du | |
BARTOLOME UCAR MIGUEL | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ | |||
BORNAETXEA ESTELA TXOMIN | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ EU FR IN | Frantsesa dakiela egiaztatu behar du | ||
CARO ARAMENDIA AMAIA | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ EU | |||
DEL VAL BLANCO MIREN | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ EU IN | |||
DIEZ ANGULO ADRIAN | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ | |||
FANEGA SANTA CRUZ JON | AO. AP. BO. BP. | GZ EU | |||
FERNANDEZ DE MANUEL BEATRIZ | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ | |||
GARTZIA GARTZIA EKHINE | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ EU | |||
GOITIA ARREGI OLATZ | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ EU | |||
GOMEZ LENDE MANUEL | AO. GO. BO. | GZ | |||
HERRERO OTERO XABIER | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ EU FR IN | |||
IZAGIRRE ESTIBARITZ EÑAUT | AO. GO. BO. | GZ EU IN | |||
LEKUONA ZUAZO IRATI | AO. AP. | GZ EU | |||
LEUNDA ESNAOLA MARIA | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ EU IN | |||
MUZAS MARTINEZ DE LUNA JAIONE | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ EU IN | |||
OLIVA CAVERO MIREN NEKANE | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ EU | |||
PEREZ TOLOSA MITXEL | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ EU IN | Euskara dakiela egiaztatu behar du | Ingelesa dakiela egiaztatu behar du | |
PISABARRO PEREZ ALFONSO | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ IN | Ingelesa dakiela egiaztatu behar du | ||
RICO LOZANO IBAI IELTXU | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ EU IN | |||
RUBIO BENITO DEL VALLE IRATXE | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ FR IN | Ingelesa dakiela egiaztatu behar du | ||
SAENZ DE OLAZAGOITIA BLANCO ANA | AO. AP. | GZ EU | Euskara dakiela egiaztatu behar du | ||
SANTOS ELLAKURIA IBONE | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ EU IN | |||
SUAREZ HERNANDO OIER | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ EU |
Baztertutako lehiakideen behin-behineko zerrenda
Ez dago baztertutako lehiakiderik behin-behineko zerrendan