- Hautaprobak:
- 2020/2021
- Deialdiaren data:
- 2020/06/03
- Deialdiaren ordena:
- 117
- Saila:
- Farmakologia
- Profil zehatza:
- FARMAKOLOGIA MEDIKOA APLIKATUA
- Poltsa-mota:
- Osagarria
- Zerrendan sartzeko titulazio espezifikoak:
- Ez dagokio
- Zerrendan sartzeko baldintza bereziak:
- Ez dagokio
Behin-behineko zerrendaren ebazpena
Behin-behineko zerrenda
Datu pertsonalak | Campusa * | Irakaskuntza * | Egiaztagiriak | ||
---|---|---|---|---|---|
Euskararen egiaztagiria | Ingelesaren egiaztagiria | Frantsesaren egiaztagiria | |||
* GZ - Gaztelania; EU - Euskara; FR - Frantsesa; IN - Ingelesa | |||||
* AO - Araba Osoa; AP - Araba Partziala; GC - Gipuzkoa Osoa; GP - Gipuzkoa Partziala; BC - Bizkaia Osoa; BP - Bizkaia Partziala | |||||
ARISTIETA ARBELAIZ ASIER | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ EU IN | |||
ARRIOLA LARRARTE LARRAITZ | AP. GO. BP. | GZ EU | |||
ARTEAGA CABEZA OLATZ | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ EU IN | |||
BALZISKUETA FLOREZ GOIATZ | AP. BP. | GZ EU | |||
BARRASA GONZALEZ HELENA | AP. BP. | GZ | |||
BELLOSO URIBE KEPA | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ EU | |||
BENEDICTO GARCIA AITOR | AO. AP. BO. BP. | GZ EU IN | |||
BENGOETXEA BAUSELA XABIER | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ EU IN | |||
CARRAL TELLITU NEREA | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ EU | |||
EGAÑA HUGUET JON | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ EU IN | |||
GARCIA LOPEZ RAQUEL | BO. BP. | GZ IN | |||
GARCIA MARTINEZ SILVIA | BP. | GZ | |||
GIL ALONSO SANDRA | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ EU | |||
HERNANDO REVILLA SARA | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ EU IN | |||
LLORENS VILLAR YANIRE | AO. AP. BO. BP. | GZ | |||
MARTINEZ GARDEAZABAL JONATAN | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ | |||
MUGURUZA MILLAN CAROLINA | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ IN | |||
NUÑEZ DEL MORAL AMAIA | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ EU | |||
PALMA LEIVA ANA BELEN | BO. BP. | GZ | |||
PEREZ GOMEZ MARTA | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ | |||
PINO CASTRESANA ANDER | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ EU IN | |||
RICOBARAZA ABARQUERO ANA LOURDES | AO. AP. BO. | GZ IN | Ingelesa dakiela egiaztatu behar du | ||
SAGARDUY CRESPO AINHOA | AO. AP. GO. BO. BP. | GZ EU | |||
TAMAYO MEDEL GONZALO | BP. | GZ IN | |||
URIONABARRENETXEA ZARRABE URTZI | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ EU IN | |||
ZUBIZARRETA IRURE JONE | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ EU |
Baztertutako lehiakideen behin-behineko zerrenda
Ez dago baztertutako lehiakiderik behin-behineko zerrendan