- Hautaprobak:
- 2015/2018
- Deialdiaren data:
- 2018/03/22
- Deialdiaren ordena:
- 613
- Saila:
- Meatze eta Metalurgia Ingeniaritza eta Materialen Zientzia
- Profil zehatza:
- Ingeniaritzako Gai Espezifikoak
- Poltsa-mota:
- Osagarria
- Zerrendan sartzeko titulazio espezifikoak:
- Ez dagokio
- Zerrendan sartzeko baldintza bereziak:
- Ez dagokio
Behin betiko zerrendaren ebazpena
Behin betiko zerrenda
Datu pertsonalak | Campusa * | Irakaskuntza * | Egiaztagiriak | DB | ||
---|---|---|---|---|---|---|
EUSKARA | INGELESA | FRANTSESA | ||||
* GZ - Gaztelania; EU - Euskara; FR - Frantsesa; IN - Ingelesa | ||||||
* AO - Araba Osoa; AP - Araba Partziala; GC - Gipuzkoa Osoa; GP - Gipuzkoa Partziala; BC - Bizkaia Osoa; BP - Bizkaia Partziala | ||||||
ARECHABALETA GUENECHEA ZALOA | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ IN | Ez du egiaztatu euskara dakiela | |||
CABALLERO IBARLUCEA JOSU | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ EU IN | ||||
CALVO CORREAS TAMARA | AO. GO. GP. BO. | GZ EU | ||||
DE HOYOS MARTINEZ PEDRO LUIS | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ IN | Ez du egiaztatu frantsesa dakiela | |||
EGUES ARTOLA ITZIAR | GO. GP. BO. BP. | GZ EU | ||||
FIDALGO MARIJUAN ARKAITZ | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ EU | ||||
GAITERO REDONDO JUAN JOSE | BO. BP. | GZ IN | ||||
GODINO FERNANDEZ LEIRE | AO. BO. BP. | GZ | ||||
GONZALEZ GANDARA EDURNE | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ EU | ||||
HERNANDEZ RAMOS FABIO | AO. AP. GO. GP. | GZ | Ez du egiaztatu euskara dakiela | |||
JIMENEZ DE ABERASTURI ARRANZ DORLETA | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ EU | Ez du egiaztatu ingelesa dakiela | |||
LARRAÑAGA ETXABE XABIER | GO. BO. | GZ EU | Ez du egiaztatu ingelesa dakiela | |||
LARRINAGA ALONSO PELLO | BO. BP. | GZ EU IN | ||||
LEGARRA SAEZ ESTIBALIZ | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ IN | ||||
MERIDA SANZ DAVID | AO. GO. BO. BP. | GZ EU | ||||
MORALES MATÍAS AMAIA | AP. GP. BP. | GZ EU IN | ||||
PEREZ ACEBO HERIBERTO | AO. AP. GP. BO. BP. | GZ EU FR IN | ||||
QUANT COLON LAURA MARCELA | BO. BP. | GZ IN | ||||
RODRIGUEZ HORTELANO EVA | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ IN | ||||
SEQUEIROS ECHEVERRIA ANE | GO. BO. | GZ EU IN | ||||
SERRANO LARREA EDURNE | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ EU IN | ||||
SILLERO ORTIGOSA LEYRE | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ EU | ||||
TAPIA HERRERO AINHOA | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ EU IN | ||||
TELLERIA ALLIKA XABIER | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ EU IN | ||||
URDANGARIN URRUTIA JON ANDONI | GP. | GZ EU | ||||
VICENTE ROJO ASIER | BO. BP. | GZ | Ez du egiaztatu ingelesa dakiela | |||
ZUZUARREGUI OLASAGASTI ANA | GO. GP. | GZ EU IN |
Baztertutako lehiakideen behin betiko zerrenda
Ez dago baztertutako lehiakiderik behin betiko zerrendan