- Hautaprobak:
- 2015/2018
- Deialdiaren data:
- 2018/03/22
- Deialdiaren ordena:
- 505
- Saila:
- Finantza Ekonomia II (Empresa Ekonomía eta Merkaturatzea)
- Poltsa-mota:
- Osagarria
- Zerrendan sartzeko titulazio espezifikoak:
- Ez dagokio
- Zerrendan sartzeko baldintza bereziak:
- Ez dagokio
Behin betiko zerrendaren ebazpena
Behin betiko zerrenda
Datu pertsonalak | Campusa * | Irakaskuntza * | Egiaztagiriak | DB | ||
---|---|---|---|---|---|---|
EUSKARA | INGELESA | FRANTSESA | ||||
* GZ - Gaztelania; EU - Euskara; FR - Frantsesa; IN - Ingelesa | ||||||
* AO - Araba Osoa; AP - Araba Partziala; GC - Gipuzkoa Osoa; GP - Gipuzkoa Partziala; BC - Bizkaia Osoa; BP - Bizkaia Partziala | ||||||
ALZIBARARETXULUAGA GOJENOLA JONE | GO. GP. BO. BP. | GZ EU | ||||
ARCOS ALONSO ASIER | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ EU | ||||
ARTAZA ARISTONDO NAIARA | AP. GP. BO. BP. | GZ EU IN | ||||
AUSIN ARRUTI JOSUNE | GO. | GZ EU FR IN | ||||
BASAÑEZ ZULUETA AIMAR | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ EU | ||||
DEUSTO IPIÑA LETICIA MARIA | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ IN | ||||
ELETXIGERRA HERNANDEZ AINHIZE | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ EU IN | ||||
ERAUZQUIN RUBIO ANA | BO. BP. | GZ EU | ||||
EREÑO INCERA FRANCISCO | BO. BP. | GZ | ||||
ERKOREKA GONZALEZ MIKEL | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ EU IN | ||||
ESTEBANEZ MERINO IKER | GO. | GZ EU | ||||
GARCIA DE GALDEANO ZUAZO LEYRE | BO. BP. | GZ EU IN | ||||
GONZALO CAMARERO JOSE FELIX | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ | ||||
GOTI ARALUCEA LEYRE | BO. BP. | GZ FR IN | Ez du egiaztatu euskara dakiela | |||
IBARRA SAINZ ESTIBALIZ | AO. GO. BO. BP. | GZ EU | ||||
ITURRIOZ KARKOKLI JON | AO. GO. BO. BP. | GZ EU IN | ||||
LOPEZ DE ARBINA UGALDE IÑIGO | AO. AP. | GZ IN | ||||
LUPIAÑEZ CARRILLO LUIS | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ | ||||
MENDIZABAL LEIÑENA XABIER | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ EU FR IN | ||||
OLIVARES ECHEVARRIA ESTIBALIZ | AO. BO. | GZ EU | ||||
OLIVARES ECHEVARRIA MIRIAM | AO. AP. GO. BO. BP. | GZ EU | ||||
PAYA RUIZ ALFREDO EUSEBIO | BO. BP. | GZ EU | ||||
PEDRUELO JAUREGUI JOAQUIN | BP. | GZ IN | ||||
PERMACH MARTIN JOSEBA JAKOBE | AP. GP. BP. | GZ EU | ||||
ROBLES ELORZA DAVID | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ | ||||
RODRIGO IZQUIERDO ANGEL | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ | ||||
RODRIGUEZ LOPEZ ASIER | AP. BP. | GZ EU IN | ||||
RODRIGUEZ MARTIN JESUS | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ | ||||
ROMAN ECHEVARRIA NADIA | BO. BP. | GZ EU | ||||
SANCHEZ CORCHERO MARIA ESTRELLA | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ EU | ||||
SANTOS LARRAZABAL JOSU | BO. BP. | GZ EU IN | ||||
SANZ MAGUNACELAYA MARTA | AO. GO. BO. BP. | GZ EU IN | ||||
SARASOLA GANDARIASBEITIA LEIRE | BO. BP. | GZ EU | ||||
UGARTEMENDIA GARRO PEDRO MARIA | GO. | GZ EU FR IN | ||||
URKIOLA SALINAS ENEKO | BO. | GZ EU | ||||
URRUTIKOETXEA ARRIETA BEÑAT | BO. BP. | GZ EU | ||||
VALLEJO DE LA FUENTE EDER | AO. AP. BO. BP. | GZ EU | ||||
VILLENA CAMARERO UNAI | BO. BP. | GZ EU | ||||
VIÑAS GOMEZ ARANZAZU | BO. BP. | GZ EU IN |
Baztertutako lehiakideen behin betiko zerrenda
Ez dago baztertutako lehiakiderik behin betiko zerrendan