- Hautaprobak:
- 2015/2018
- Deialdiaren data:
- 2018/03/22
- Deialdiaren ordena:
- 505
- Saila:
- Finantza Ekonomia II (Empresa Ekonomía eta Merkaturatzea)
- Poltsa-mota:
- Osagarria
- Zerrendan sartzeko titulazio espezifikoak:
- Ez dagokio
- Zerrendan sartzeko baldintza bereziak:
- Ez dagokio
Behin-behineko zerrendaren ebazpena
Behin-behineko zerrenda
Datu pertsonalak | Campusa * | Irakaskuntza * | Egiaztagiriak | ||
---|---|---|---|---|---|
Euskararen egiaztagiria | Ingelesaren egiaztagiria | Frantsesaren egiaztagiria | |||
* GZ - Gaztelania; EU - Euskara; FR - Frantsesa; IN - Ingelesa | |||||
* AO - Araba Osoa; AP - Araba Partziala; GC - Gipuzkoa Osoa; GP - Gipuzkoa Partziala; BC - Bizkaia Osoa; BP - Bizkaia Partziala | |||||
ALZIBARARETXULUAGA GOJENOLA JONE | GO. GP. BO. BP. | GZ EU | |||
ARCOS ALONSO ASIER | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ EU | |||
ARTAZA ARISTONDO NAIARA | AP. GP. BO. BP. | GZ EU IN | |||
AUSIN ARRUTI JOSUNE | GO. | GZ EU FR IN | |||
BASAÑEZ ZULUETA AIMAR | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ EU | |||
DEUSTO IPIÑA LETICIA MARIA | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ IN | |||
ELETXIGERRA HERNANDEZ AINHIZE | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ EU IN | |||
ERAUZQUIN RUBIO ANA | BO. BP. | GZ EU | |||
EREÑO INCERA FRANCISCO | BO. BP. | GZ | |||
ERKOREKA GONZALEZ MIKEL | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ EU IN | |||
ESTEBANEZ MERINO IKER | GO. | GZ EU | |||
GARCIA DE GALDEANO ZUAZO LEYRE | BO. BP. | GZ EU IN | |||
GONZALO CAMARERO JOSE FELIX | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ | |||
GOTI ARALUCEA LEYRE | BO. BP. | GZ EU FR IN | Euskara dakiela egiaztatu behar du | ||
IBARRA SAINZ ESTIBALIZ | AO. GO. BO. BP. | GZ EU | |||
ITURRIOZ KARKOKLI JON | AO. GO. BO. BP. | GZ EU IN | |||
LOPEZ DE ARBINA UGALDE IÑIGO | AO. AP. | GZ IN | |||
MENDIZABAL LEIÑENA XABIER | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ EU FR IN | |||
OLIVARES ECHEVARRIA ESTIBALIZ | AO. BO. | GZ EU | |||
OLIVARES ECHEVARRIA MIRIAM | AO. AP. GO. BO. BP. | GZ EU | |||
PAYA RUIZ ALFREDO EUSEBIO | BO. BP. | GZ EU | |||
PEDRUELO JAUREGUI JOAQUIN | BP. | GZ IN | |||
PERMACH MARTIN JOSEBA JAKOBE | AP. GP. BP. | GZ EU | |||
ROBLES ELORZA DAVID | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ | |||
RODRIGO IZQUIERDO ANGEL | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ | |||
RODRIGUEZ LOPEZ ASIER | AP. BP. | GZ EU IN | |||
RODRIGUEZ MARTIN JESUS | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ | |||
ROMAN ECHEVARRIA NADIA | BO. BP. | GZ EU | |||
SANCHEZ CORCHERO MARIA ESTRELLA | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ EU | |||
SANTOS LARRAZABAL JOSU | BO. BP. | GZ EU IN | |||
SANZ MAGUNACELAYA MARTA | AO. GO. BO. BP. | GZ EU IN | |||
SARASOLA GANDARIASBEITIA LEIRE | BO. BP. | GZ EU | |||
UGARTEMENDIA GARRO PEDRO MARIA | GO. | GZ EU FR IN | |||
URKIOLA SALINAS ENEKO | BO. | GZ EU | |||
URRUTIKOETXEA ARRIETA BEÑAT | BO. BP. | GZ EU | |||
VALLEJO DE LA FUENTE EDER | AO. AP. BO. BP. | GZ EU | |||
VILLENA CAMARERO UNAI | BO. BP. | GZ EU | |||
VIÑAS GOMEZ ARANZAZU | BO. BP. | GZ EU IN |
Baztertutako lehiakideen behin-behineko zerrenda
Ez dago baztertutako lehiakiderik behin-behineko zerrendan