- Hautaprobak:
- 2015/2018
- Deialdiaren data:
- 2018/03/22
- Deialdiaren ordena:
- 487
- Saila:
- Kimika Organikoa II
- Poltsa-mota:
- Osagarria
- Zerrendan sartzeko titulazio espezifikoak:
- Ez dagokio
- Zerrendan sartzeko baldintza bereziak:
- Ez dagokio
Behin-behineko zerrendaren ebazpena
Egun ez dago informaziorik
Behin-behineko zerrenda
Datu pertsonalak | Campusa * | Irakaskuntza * | Egiaztagiriak | ||
---|---|---|---|---|---|
Euskararen egiaztagiria | Ingelesaren egiaztagiria | Frantsesaren egiaztagiria | |||
* GZ - Gaztelania; EU - Euskara; FR - Frantsesa; IN - Ingelesa | |||||
* AO - Araba Osoa; AP - Araba Partziala; GC - Gipuzkoa Osoa; GP - Gipuzkoa Partziala; BC - Bizkaia Osoa; BP - Bizkaia Partziala | |||||
AGUIRREURRETA ALONSO ZIORTZA KATHERINE | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ EU | |||
AIERTZA OTXOTORENA MIREN KARMELE | AP. GO. GP. BP. | GZ EU IN | |||
AIZPURUA OLAIZOLA OIER | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ EU IN | |||
AJURIA ASTOBIZA LEIORE | AO. AP. GO. BO. BP. | GZ EU IN | |||
ALDABA AREVALO ENEKO | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ EU IN | |||
ALVAREZ LOPEZ MARIA | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ IN | Ingelesa dakiela egiaztatu behar du | ||
ARANZAMENDI URUBURU EIDER | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ EU | |||
ARETXABALA RODRIGUEZ XABIER | AO. AP. BO. BP. | GZ EU | |||
ARTETXE ARRETXE BEÑAT | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ EU IN | |||
ASTARLOA MASEDA IRATXE | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ EU | |||
BADIOLA ARAMENDI EIDER | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ EU IN | |||
BASTIDA SAIZ IÑAKI | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ EU IN | |||
BIDEGAIN CANCER GORKA | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ EU IN | Ingelesa dakiela egiaztatu behar du | ||
BOUKHA GHAZI-JERNITI ZOUHAIR | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ FR IN | Ingelesa dakiela egiaztatu behar du | ||
CASTELLANOS RUBIO IDOIA | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ EU IN | |||
CONDE MENDIZABAL EGOITZ | AO. GO. GP. BO. | GZ EU | |||
CORTIZO LACALLE DIEGO | AP. GP. BP. | GZ EU IN | Euskara dakiela egiaztatu behar du | Ingelesa dakiela egiaztatu behar du | |
DAVILA RODRIGUEZ IZASKUN | GO. GP. BO. BP. | GZ EU | |||
DEL HOYO AYESTA MARTA | BO. BP. | GZ EU | |||
EGUES ARTOLA ITZIAR | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ EU | |||
ETXABE TELLERIA JULEN | AO. GO. BO. | GZ EU IN | |||
ETXEBERRIA ALTUNA HARITZ | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ EU IN | |||
FERNANDEZ OYON XABIER | GO. | GZ | |||
FERNANDEZ SALVADOR RAQUEL | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ EU IN | |||
FORMOSO ESTENSORO ELENA | BO. BP. | GZ EU IN | |||
FUERTES SANCHEZ MARIA | AO. AP. GO. BO. BP. | GZ EU | |||
GARCIA ASTRAIN CLARA MARIA | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ EU FR IN | |||
GARCIA CAMINO IDOIA | GO. GP. | GZ EU | |||
GARCIA MARTIN AIMAR | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ EU | |||
GONZALEZ BURGUERA IMANOL | AO. AP. BO. BP. | GZ EU | |||
GONZALEZ DE SAN ROMAN MARTIN ESTIBALIZ | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ | |||
GONZALEZ GANDARA EDURNE | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ EU | |||
GUTIERREZ CACERES JUNCAL | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ EU | |||
HERNAEZ ESTRADA BEATRIZ | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ EU IN | |||
IBAR BARIAIN MAITANE | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ EU IN | Ingelesa dakiela egiaztatu behar du | ||
IBARGUREN SARASOLA OIER | GO. | GZ EU | |||
INZA AGUIRRE AINHOA | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ EU | |||
IRURE YOLDI AINHOA | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ EU | |||
LAPUERTA QUINTANILLA IRATI | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ EU | |||
LARRAÑAGA AGIRRE OLATZ | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ EU | |||
LEIBAR PALACIOS URTZI | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ EU | |||
LOPEZ DE LAORDEN CARLOS | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ IN | |||
LOPEZ GAZPIO JOSU | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ EU | |||
LOPEZ MENDEZ TANIA | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ EU IN | |||
MANZANO SAN JOSE RUBEN | BO. BP. | GZ | |||
MARTIN ENCINAS ENDIKA | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ EU | |||
MASDEU MARGALEF CARMEN | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ EU | |||
MEDIAVILLA GARCIA MARTA MAIALEN | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ | |||
MENENDEZ RUIZ AMAIA | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ EU | |||
MORAN RUIZ AROA | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ EU | |||
OCHOA DIEZ ZELAI | AO. AP. BO. BP. | GZ EU IN | |||
OLAIZOLA ALVAREZ YURRE | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ EU | |||
OLAVE FERNANDEZ BEÑAT | AO. GO. GP. BO. | GZ EU IN | |||
ORTIZ DE ELGUEA FLECHA VERONICA | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ IN | |||
ORUE DAÑOBEITIA ANE | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ EU IN | |||
PARDO GONZALEZ LETICIA MARIA | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ IN | |||
PRIETO ARETXABALETA LIHER | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ EU IN | |||
PRIETO TABOADA NAGORE | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ EU IN | |||
REZABAL ASTIGARRAGA ELIXABETE | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ EU FR IN | |||
RODRIGUEZ HORTELANO EVA | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ EU IN | Euskara dakiela egiaztatu behar du | ||
ROJO ARREGUI IRATI | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ EU IN | |||
SAGARTZAZU AIZPURUA MAIALEN | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ EU | |||
SANCHEZ DIEZ EDUARDO | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ EU IN | |||
SARALEGI OTAMENDI AINARA | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ EU IN | |||
SARDON MUGURUZA HARITZ | GO. GP. BO. BP. | GZ EU IN | |||
SEOANE RIVERO RUBEN | AO. BO. BP. | GZ EU | |||
SOLA LLANO REBECA | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ EU IN | |||
UGARTE SORALUCE LORENA | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ EU IN | |||
URGOITIA GABIKAETXEBARRIA GARAZI | AO. GO. BO. | GZ EU IN | |||
URIA PUJANA UXUE | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ EU IN | |||
URRUZUNO GUIU IÑAKI | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ EU IN | |||
USABIAGA GUTIERREZ IMANOL | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ EU | |||
VELOSO FERNANDEZ ANTONIO | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ EU IN | |||
VERA SALAS SILVIA | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ | |||
VICENTE BENITO MARIA TERESA | BP. | GZ | |||
VICENTE ROLLAN JUAN JOSE | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ | |||
Villar Arango Laura | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ EU | |||
ZABALA UNCILLA NEREA | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ EU | |||
Zubia Olascoaga Aizpea | AO. GO. GP. BO. | GZ EU IN |
Baztertutako lehiakideen behin-behineko zerrenda
Ez dago baztertutako lehiakiderik behin-behineko zerrendan