- Hautaprobak:
- 2015/2018
- Deialdiaren data:
- 2015/04/15
- Deialdiaren ordena:
- 151
- Saila:
- Meatze eta Metalurgia Ingeniaritza eta Materialen Zientzia
- Profil zehatza:
- Ingeniaritzako Gai Espezifikoak
- Poltsa-mota:
- Osagarria
- Zerrendan sartzeko titulazio espezifikoak:
- Ez dagokio
- Zerrendan sartzeko baldintza bereziak:
- Ez dagokio
Behin betiko zerrendaren ebazpena
Behin betiko zerrenda
Datu pertsonalak | Campusa * | Irakaskuntza * | Egiaztagiriak | DB | ||
---|---|---|---|---|---|---|
EUSKARA | INGELESA | FRANTSESA | ||||
* GZ - Gaztelania; EU - Euskara; FR - Frantsesa; IN - Ingelesa | ||||||
* AO - Araba Osoa; AP - Araba Partziala; GC - Gipuzkoa Osoa; GP - Gipuzkoa Partziala; BC - Bizkaia Osoa; BP - Bizkaia Partziala | ||||||
ALDALUR URANGA KOLDO | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ EU | ||||
ALDASORO MARCELLAN UNAI | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ EU FR IN | ||||
AMESTOY MUÑOZ HEGOI | AP. BO. BP. | GZ | Ez du egiaztatu euskara dakiela | |||
AXPE IZA ENEKO | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ EU IN | ||||
BARCENA PEREDA JORGE | AP. GP. BP. | GZ | Ez du egiaztatu ingelesa dakiela | |||
BARRUTIETA ROJO DAVID | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ EU | ||||
BASTERRETXEA BITORIKA AINGERU | BO. | GZ EU | ||||
BELARRINAGA EREÑO Ander | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ EU | ||||
BILBAO DABOUZA LOURDES | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ | ||||
BOUKHA GHAZI-JERNITI ZOUHAIR | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ FR | Ez du egiaztatu ingelesa dakiela | |||
BOUZAS VILA LOURDES | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ EU | ||||
BOYANO MURILLO OSKAR | AP. | GZ EU | ||||
BRIZ BLANCO ESTIBALIZ | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ EU | ||||
BUTRON JANICES AMAIA | AO. GO. GP. BO. BP. | GZ EU | ||||
CEPEDA RUIZ JAVIER | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ EU IN | ||||
CUADRA GOIRI AINHOA | AO. AP. GO. BO. BP. | GZ EU | ||||
DE LA PINTA ALONSO NOELIA | BO. BP. | GZ | ||||
DIARCE BELLOSO GONZALO | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ IN | ||||
EGIA RENTERIA IRATXE | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ EU | ||||
ELBOUYAFROURI CIRAUQUI ITHRI | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ | ||||
EPELDE BEJERANO EVA | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ EU IN | ||||
ETXEBERRIA ALTUNA HARITZ | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ EU IN | ||||
FERNANDEZ ELORRIETA NAIARA | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ EU | ||||
FERNANDEZ HERNANDEZ JORGE | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ | ||||
FREIJO GUERRERO FERNANDO | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ IN | ||||
FUENTE FERNANDEZ FRANCISCO JESUS | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ | ||||
GALLASTEGUI RUIZ DE GORDOA GORKA JAVIER | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ EU IN | ||||
GARAYO URABAYEN ENEKO | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ EU | Ez du egiaztatu ingelesa dakiela | |||
GARCIA HERRERO IKER | BP. | GZ | ||||
GARCIA LEIVA MARIA CRISTINA | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ | ||||
GARCIA RODRIGUEZ IKER | AP. | GZ EU | ||||
GARMENDIA ARRIETA LEIRE | BO. BP. | GZ EU | ||||
GOICOECHEA OSES ANGEL | AO. AP. GO. BO. | GZ EU IN | ||||
GOIRI LEGUINA EGOITZ | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ EU | ||||
GOMEZ CAVIA SANDRA | BO. BP. | GZ EU | ||||
GONZALEZ ALRIOLS MARIA | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ EU IN | ||||
GONZALEZ COBEAGA IKER | AO. GO. GP. BO. BP. | GZ EU | ||||
GUERRERO MANSO PEDRO MANUEL | AO. GO. GP. BO. | GZ | ||||
GUTIERREZ BARTOLOME RAQUEL | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ | Ez du egiaztatu euskara dakiela | |||
GUTIERREZ LORENZO ALAZNE | AO. BO. BP. | GZ EU IN | ||||
HOLGUIN VECINO NURIA | AO. GO. BO. | GZ | ||||
IBARRETXE URIGUEN JULEN | BO. | GZ EU IN | ||||
IPARRAGUIRRE SOROZABAL IZASKUN | AO. GO. GP. BO. | GZ EU | ||||
ISASA GABILONDO MIREN | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ EU IN | ||||
ITURRONDOBEITIA ELLACURIA MAIDER | AO. GO. BO. BP. | GZ EU IN | ||||
JORGE CABEZON AITOR | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ | ||||
KALTZAKORTA ARANTZAMENDI IDURRE | BP. | GZ EU | ||||
LARRAÑAGA ESPARTERO AITOR | AO. AP. BO. BP. | GZ EU | ||||
LECETA LASA ITSASO | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ EU IN | ||||
LEJARDI MEAVEBASTERRECHEA AINHOA | BO. BP. | GZ EU | ||||
LEUNDA AYASTUY DANEL | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ EU | Ez du egiaztatu ingelesa dakiela | |||
LIZUNDIA FERNANDEZ ERLANTZ | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ EU | ||||
LOPEZ ANGULO IZASKUN | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ EU | Ez du egiaztatu ingelesa dakiela | |||
LOPEZ GONZALEZ MARCOS | AO. AP. GO. BO. BP. | GZ | ||||
LOPEZ RODRIGUEZ NEREA | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ | ||||
MANZANO MORO HEGOI | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ IN | ||||
MARDARAS ANDRES ENARA | AO. GO. BO. | GZ EU | ||||
MARMOL GARCIA ELISA | BO. BP. | GZ | ||||
MARQUETA IBISATE SERGIO | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ IN | ||||
MARTIN CARRON VIRGINIA | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ EU | ||||
MARTINEZ AMESTI ANA | AO. GO. BO. | GZ | ||||
MARTINEZ DE ARENAZA POLANCOS INGER | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ EU | ||||
MEAURIO ARRATE MAITE | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ EU | ||||
MENDEZ VIVANCO ARRATE | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ EU | ||||
MENENDEZ RUIZ AMAIA | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ EU | ||||
MIGUEL LORENTE ADRIAN | AO. BO. BP. | GZ | ||||
MONASTERIO GUISASOLA NURIA | BO. BP. | GZ EU | ||||
MONTOYA SANTURTUN ELOY | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ | ||||
MORENO AROTZENA OIHANA | GO. GP. | GZ EU IN | ||||
MUÑOZ UGARTEMENDIA JONE | GO. BO. | GZ EU IN | ||||
ODRIOZOLA ARGOITIA ANDER | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ EU | ||||
OLEA MARTINEZ ROBERTO | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ EU IN | ||||
OTAZUA BOLAÑOS IBAI | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ EU | ||||
PEREZ PELAYO NAGORE | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ | Ez du egiaztatu euskara dakiela | Ez du egiaztatu ingelesa dakiela | Ez du egiaztatu frantsesa dakiela | |
PEREZ YAÑEZ SONIA | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ EU | ||||
PETISCO FERRERO SUSANA | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ EU IN | ||||
POSSE FERNANDEZ DE MONGE JOSE MARIA | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ | ||||
PUERTO LECANDA IGOR | BO. BP. | GZ EU IN | ||||
RODRIGUEZ HORTELANO EVA | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ IN | Ez du egiaztatu euskara dakiela | |||
RODRIGUEZ MARTINEZ DE BAROJA ALVARO | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ EU | ||||
ROMERO ANTON IDOIA IRATXE | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ EU | ||||
ROMERO GARCIA JOSE ANTONIO | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ | ||||
SANTAMARIA LEON AMAIA | BO. BP. | GZ EU | ||||
SARALEGI OTAMENDI AINARA | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ EU | ||||
SERRA ANTONIO | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ | ||||
SIERRA GARCIA IRENE | AO. AP. GO. BO. BP. | GZ EU IN | ||||
UGARTE SORALUCE LORENA | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ EU IN | ||||
URCELAY OLABARRIA IRENE | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ EU IN | ||||
VALLE GARCIA MARIA BLANCA | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ | ||||
VIANA DOMINGUEZ LANDER | BP. | GZ | ||||
ZUZA HERNANDEZ ESTER | BO. | GZ EU |
Baztertutako lehiakideen behin betiko zerrenda
Ez dago baztertutako lehiakiderik behin betiko zerrendan