- Hautaprobak:
- 2020/2021
- Deialdiaren data:
- 2020/06/03
- Deialdiaren ordena:
- 53
- Saila:
- Estatuaren Eliza Zuzenbidea eta Erromatar Zuzenbidea
- Poltsa-mota:
- Osagarria
- Zerrendan sartzeko titulazio espezifikoak:
- Ez dagokio
- Zerrendan sartzeko baldintza bereziak:
- Ez dagokio
Behin betiko zerrendaren ebazpena
Behin betiko zerrenda
Datu pertsonalak | Campusa * | Irakaskuntza * | Egiaztagiriak | DB | ||
---|---|---|---|---|---|---|
EUSKARA | INGELESA | FRANTSESA | ||||
* GZ - Gaztelania; EU - Euskara; FR - Frantsesa; IN - Ingelesa | ||||||
* AO - Araba Osoa; AP - Araba Partziala; GC - Gipuzkoa Osoa; GP - Gipuzkoa Partziala; BC - Bizkaia Osoa; BP - Bizkaia Partziala | ||||||
BARRENO HERNANDEZ JESUS MARIA | GO. GP. | GZ | ||||
BASOREDO OTZERINJAUREGI IRATI | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ EU | Ez du egiaztatu ingelesa dakiela | |||
BASTERRIKA CERECEDA IKER | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ EU | ||||
BURLADA ECHEVESTE INES MARIA | GO. GP. | GZ EU | ||||
DE FREITAS MACEDO CAMILLA | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ IN | ||||
DIEZ SARASOLA MIKEL | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ EU FR IN | ||||
ECHEBARRIA RUBIO ANE | GO. GP. | GZ EU | ||||
ELEJALDE MARTINS ORIANA | BO. BP. | GZ | ||||
EPELDE JUARISTI MIREN | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ EU IN | ||||
FERNANDEZ BELZUNEGUI PABLO | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ EU IN | ||||
FERNANDEZ GARCIA DE LA YEDRA AINHOA | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ EU IN | ||||
GOIKOETXEA GAZPIO NEREA | GO. GP. | GZ EU | ||||
ISPIZUA DORNA ENEA | AO. BO. BP. | GZ EU | ||||
JAINAGA LACARRA IKER | AO. AP. GO. GP. | GZ EU | ||||
KHOGYANI BASSINA FARID AHMAD | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ | ||||
LOIDI MACHO JON | AO. GO. BO. BP. | GZ EU IN | ||||
MERINO MALILLOS IMANOL | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ EU IN | ||||
OBREGON FERNANDEZ ARITZ | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ | ||||
ORBEGOZO ORONOZ IZASKUN | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ FR | Ez du egiaztatu euskara dakiela | Ez du egiaztatu ingelesa dakiela | ||
PASTORIZA MARTINEZ IVAN | GO. GP. BO. BP. | GZ | ||||
RODRIGUEZ ELORRIETA NAIARA | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ EU | ||||
RUANO DELGADO DAVID | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ | ||||
SAINZ ROBLES SANTIAGO | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ | ||||
SOBOTOVICOVA SIMONA | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ IN | ||||
URRUTIA GUTIERREZ GOIZANE | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ EU IN | ||||
VERGARA PRIETO NATASHA | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ EU IN |
Baztertutako lehiakideen behin betiko zerrenda
Ez dago baztertutako lehiakiderik behin betiko zerrendan