- Hautaprobak:
- 2017/2018
- Deialdiaren data:
- 2018/03/22
- Deialdiaren ordena:
- 465
- Saila:
- Logika eta Zientziaren Filosofia
- Poltsa-mota:
- Osagarria
- Zerrendan sartzeko titulazio espezifikoak:
- Ez dagokio
- Zerrendan sartzeko baldintza bereziak:
- Ez dagokio
Behin betiko zerrendaren ebazpena
Egun ez dago informaziorik
Behin betiko zerrenda
Datu pertsonalak | Campusa * | Irakaskuntza * | Egiaztagiriak | Eguneratzeko eskaera | DB | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
EUSKARA | INGELESA | FRANTSESA | |||||
* GZ - Gaztelania; EU - Euskara; FR - Frantsesa; IN - Ingelesa | |||||||
* AO - Araba Osoa; AP - Araba Partziala; GC - Gipuzkoa Osoa; GP - Gipuzkoa Partziala; BC - Bizkaia Osoa; BP - Bizkaia Partziala | |||||||
ACOSTA CALVO JOSU | AO. AP. GO. GP. | GZ EU | Ez du egiaztatu ingelesa dakiela | Ez | |||
AGUIRREBALZATEGUI AZCARATE ANA JESUS | GO. GP. | GZ EU IN | Ez | ||||
AIZPURU CATALAN IBAI | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ EU IN | Ez | ||||
ALTONAGA BEGOÑA BAKARNE | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ EU IN | Ez du egiaztatu frantsesa dakiela | Ez | |||
ALVAREZ SANTA CRISTINA JOSE LUIS | AO. GO. BO. | GZ EU FR | Ez | ||||
AMILBURU MARTINEZ ALBA JARA | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ EU IN | Bai | ||||
ARRIETA VALERO ION | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ EU | Bai | ||||
CASUSO LOMAS MIKEL | GP. | GZ EU | Ez | ||||
DIAZ SOTO DAVID | AO. GO. BO. | GZ FR IN | Ez | ||||
GARCIA OTERO ENARA | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ EU IN | Ez | ||||
GARCIA RODRIGUEZ MARTA | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ EU IN | Ez | ||||
GARCIA ZABALETA OMAR | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ EU | Bai | ||||
GARMENDIA ITURRIA HARITZ | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ EU | Ez | ||||
GARMENDIA MUGICA EKAIN | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ EU IN | Bai | ||||
GARMENDIA MUGICA JOANA | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ EU IN | Bai | ||||
GIL ALONSO SANDRA | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ EU | Ez | ||||
GIL ROBLES CARMEN | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ IN | Bai | ||||
GOIKOETXEA SALUTREGI JOSU | AO. GO. BO. | GZ EU IN | Bai | ||||
GOMEZ DE SEGURA ABRANTES MIKEL HENDA | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ | Ez du egiaztatu euskara dakiela | Ez | |||
GÜEMES MORENO AINHOA | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ EU | Ez | ||||
IMAZ ALIAS OIER | GO. GP. BO. BP. | GZ EU IN | Bai | ||||
JIMENEZ PAZOS BARBARA | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ EU IN | Ez | ||||
LAVILLA DE LERA JONATHAN | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ EU IN | Bai | ||||
LIÑERO REGLERO ANA MARIA | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ | Ez | ||||
LOPEZ GAZPIO JOSU | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ EU | Ez | ||||
MERIDA SANZ DAVID | AO. GO. BO. BP. | GZ EU | Ez | ||||
MORILLAS LOROÑO HECTOR AUGUSTO | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ EU IN | Bai | ||||
OLARIAGA AZKARATE ANDONI | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ EU IN | Ez | ||||
OROZ ARRIETA AMAIA | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ EU | Ez | ||||
ORTEGA ANDRES MARINA | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ IN | Ez | ||||
PETISCO FERRERO SUSANA | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ EU IN | Ez | ||||
QUINTANA DOMINGUEZ IDOIA | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ FR | Ez | ||||
SARASOLA SANTAMARIA BEÑAT | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ EU IN | Bai | ||||
SIRVENT URQUIDI FRANCISCO MARTIN | AP. GP. BP. | GZ | Ez | ||||
SOLA LLANO REBECA | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ EU IN | Ez | ||||
TELLERIA ZUECO JUAN | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ EU IN | Ez | ||||
TERRONES URIO OIHANA | GO. GP. | GZ EU IN | Ez | ||||
TORRES ALDAVE MIKEL | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ EU IN | Ez | ||||
TRECEÑO DALMAU BEGOÑA | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ | Ez du egiaztatu ingelesa dakiela | Ez | |||
URIA ALBIZURI JONE | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ EU IN | Ez | ||||
URIARTE CUADRADO ALEXANDER | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ EU | Bai | ||||
VARELA PEQUEÑO MIKEL | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ EU FR IN | Ez | ||||
ZABALETA IMAZ JOSU | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ EU | Ez du egiaztatu ingelesa dakiela | Ez | |||
ZAMORA GODOY ESTEBAN FRANCISCO | GO. GP. | GZ | Ez | ||||
ZILBETI PEREZ MAIDER | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ EU | Ez |
Baztertutako lehiakideen behin betiko zerrenda
Ez dago baztertutako lehiakiderik behin betiko zerrendan