- Hautaprobak:
- 2020/2021
- Deialdiaren data:
- 2020/06/03
- Deialdiaren ordena:
- 75
- Saila:
- Finantza Ekonomia I (Empresen Kontabilitatea eta Administrazioa)
- Profil zehatza:
- Kontabilitatea
- Poltsa-mota:
- Osagarria
- Zerrendan sartzeko titulazio espezifikoak:
- Ez dagokio
- Zerrendan sartzeko baldintza bereziak:
- Ez dagokio
Behin betiko zerrendaren ebazpena
Behin betiko zerrenda
Datu pertsonalak | Campusa * | Irakaskuntza * | Egiaztagiriak | DB | ||
---|---|---|---|---|---|---|
EUSKARA | INGELESA | FRANTSESA | ||||
* GZ - Gaztelania; EU - Euskara; FR - Frantsesa; IN - Ingelesa | ||||||
* AO - Araba Osoa; AP - Araba Partziala; GC - Gipuzkoa Osoa; GP - Gipuzkoa Partziala; BC - Bizkaia Osoa; BP - Bizkaia Partziala | ||||||
AGUINAGA DE LA RIVA ARACELI | BO. | GZ | ||||
AHUMADA CARAZO OLGA | BO. BP. | GZ | ||||
AIZPUN ERRASTI LOREA | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ EU | ||||
ALABORT AMUNDARAIN ENDIKA | AO. GO. BO. BP. | GZ EU IN | ||||
ALAYO ANASAGASTI MIKEL | AO. GO. BO. BP. | GZ EU IN | ||||
ALBIZU JAYO LUIS MARIA | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ | ||||
ANABITARTE GONZALEZ LAIENE | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ EU IN | ||||
APAOLAZA URIONABARRENETXEA AINHOA | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ EU | ||||
ARAMBURU LEUNDA AITOR | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ EU IN | ||||
ARAMBURU LEUNDA GARBIÑE | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ EU | ||||
ARBIZU AGUIRRE ASIER | GP. | GZ EU | ||||
ARBIZU GARMENDIA LEIRE | GO. GP. | GZ EU | ||||
ARIAS SANCHEZ KATIA | AO. AP. BO. BP. | GZ | ||||
ARIN TAPIA ARRATE | GO. GP. | GZ EU | ||||
BARBA DEL HORNO MIKEL | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ EU | ||||
BLANCO ZAITEGI GOIZEDER | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ EU IN | ||||
CASTILLO APRAIZ JULEN | AO. GO. BO. BP. | GZ EU IN | ||||
CASTILLO VILLANUEVA MARIA ANGELES | AO. AP. BO. BP. | GZ EU IN | ||||
CISNEROS DEL MOLINO RAUL | BO. | GZ | ||||
CORRAL LAGE JAVIER | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ EU | ||||
CUBAS DIAZ MAITE | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ EU IN | ||||
DE HARO VIOQUE RENE | AO. AP. BO. BP. | GZ | ||||
DEL BURGO GARCIA UNAI | BO. BP. | GZ EU | ||||
DEUSTO IPIÑA LETICIA MARIA | AO. GO. BO. BP. | GZ IN | ||||
ERAUZQUIN RUBIO ANA | BO. BP. | GZ EU IN | ||||
EREÑO INCERA FRANCISCO | BO. BP. | GZ | ||||
FERNANDEZ DE LA CUADRA LIESA ITSASO | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ EU | ||||
GABIOLA USANDIZAGA ENARA | BO. BP. | GZ | ||||
GALDOS URBIZU LIBE | GO. BO. | GZ EU IN | ||||
GARAYETA BAJO ASIER | AO. GO. BO. | GZ EU | ||||
GARROTE CUESTA ITZIAR | BO. | GZ EU IN | ||||
HERNANDO SARACHAGA GOIZALDE | AO. GO. BO. | GZ EU | ||||
ITURRIOZ KARKOKLI JON | AO. GO. BO. BP. | GZ EU IN | ||||
JULIAN MARCOS ARANTXA | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ | ||||
KORTAZAR BILLELABEITIA JON | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ EU IN | ||||
KORTAZAR GARTZIA ANDONI | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ EU IN | ||||
LANDA SAGASTI IÑAKI | AP. | GZ EU | ||||
LANTARON GOMEZ RUBEN | BO. BP. | GZ EU | ||||
LARREA BILBAO EKAIN | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ EU IN | ||||
LARREA UNZAIN URKO | GO. GP. | GZ EU | ||||
LARRIETA RUBIN DE CELIS IZASKUN | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ EU IN | ||||
LAZKANO DE ANTA LARRAITZ | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ EU | ||||
LEKUONA AGIRRETXE AGURTZANE | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ EU IN | ||||
LERENA FERNANDEZ JAVIER | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ | ||||
LEZCANO CACHO IMANOL | AP. BP. | GZ | ||||
LOIDI MACHO JON | AO. GO. BO. BP. | GZ EU IN | ||||
LOPETEGUI BUJAN ITSASO | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ EU IN | ||||
MARTIN RODRIGUEZ MARIA JOSE | AO. GO. GP. BO. | GZ EU IN | ||||
MILLAN ORTEGA PATRICIA | GO. GP. | GZ | Ez du egiaztatu euskara dakiela | |||
OLIVARES ECHEVARRIA ESTIBALIZ | AP. BP. | GZ EU | ||||
ONZAIN GIL NICOLAS | BP. | GZ IN | Ez du egiaztatu frantsesa dakiela | |||
PAYA RUIZ ALFREDO EUSEBIO | AO. GO. BO. BP. | GZ EU IN | ||||
PEÑA MIGUEL NOEMI | AO. BO. | GZ EU | ||||
RANILLA ARIJA JUDIT | AP. BO. BP. | GZ | ||||
RODRIGO IZQUIERDO ANGEL | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ | ||||
RODRIGUEZ NUÑEZ ESTIBALIZ | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ EU IN | ||||
SALEGI GORROTXATEGI MIREN | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ EU | ||||
SARRIONANDIA GURTUBAY CARLOS | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ | ||||
SUSPERREGI EMPARANZA IRATI | AO. GO. GP. BO. | GZ EU | ||||
TEJEDOR NUÑEZ JORGE | AO. AP. GO. BO. | GZ EU IN | ||||
UGALDE ZABALA ROBERT | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ EU | ||||
UGARTEMENDIA GARRO PEDRO MARIA | GO. | GZ EU FR IN | ||||
URBIETA LIZARRIBAR LAIDA | GO. GP. BO. BP. | GZ EU IN | ||||
URKULLU VILLANUEVA ARI | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ EU IN | ||||
URTAZA BILBAO IGOR | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ EU | ||||
VALLEJO DE LA FUENTE EDER | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ EU | ||||
VARGAS MATOS CAROLINA | BO. BP. | GZ EU | ||||
VELEZ GARDOQUI ALEXANDER | AO. GO. BO. BP. | GZ EU IN |
Baztertutako lehiakideen behin betiko zerrenda
Ez dago baztertutako lehiakiderik behin betiko zerrendan