- Hautaprobak:
- 2020/2021
- Deialdiaren data:
- 2020/06/03
- Deialdiaren ordena:
- 152
- Saila:
- Ekonomia Historia eta Ekonomia Erakundeak
- Poltsa-mota:
- Osagarria
- Zerrendan sartzeko titulazio espezifikoak:
- Ez dagokio
- Zerrendan sartzeko baldintza bereziak:
- Ez dagokio
Behin betiko zerrendaren ebazpena
Behin betiko zerrenda
Datu pertsonalak | Campusa * | Irakaskuntza * | Egiaztagiriak | DB | ||
---|---|---|---|---|---|---|
EUSKARA | INGELESA | FRANTSESA | ||||
* GZ - Gaztelania; EU - Euskara; FR - Frantsesa; IN - Ingelesa | ||||||
* AO - Araba Osoa; AP - Araba Partziala; GC - Gipuzkoa Osoa; GP - Gipuzkoa Partziala; BC - Bizkaia Osoa; BP - Bizkaia Partziala | ||||||
ABOITIZ HIDALGO UZURI | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ EU | ||||
ALABORT AMUNDARAIN ENDIKA | AO. GO. BO. BP. | GZ EU IN | ||||
ALBIZU RODRIGUEZ ENDIKA | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ EU IN | ||||
ALTUNA ETXEBERRIA MAIALEN | AO. GO. BO. | GZ EU | ||||
ANDRES LEON JON | BO. BP. | GZ EU IN | ||||
ARCOS ALONSO ANDER | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ | ||||
ARCOS ALONSO ASIER | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ EU | ||||
ARTAZA ARISTONDO NAIARA | BO. BP. | GZ | ||||
AZPEITIA SANTANDER ARTURO | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ | ||||
BARBA DEL HORNO MIKEL | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ EU | ||||
BENAVIDES MARTINEZ JUAN JOSE | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ | ||||
BESOZZI SHEIDA | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ IN | ||||
BOLADO CASTAÑO ITXASO | AO. GO. BO. BP. | GZ EU | ||||
Campillo Unamunzaga Alejandro | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ EU | ||||
DE DIOS FERNÁNDEZ EIDER | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ EU IN | ||||
DEUSTO IPIÑA LETICIA MARIA | AO. GO. BO. BP. | GZ IN | ||||
ECHEBERRIA ARQUERO BERTA | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ EU | Ez du egiaztatu frantsesa dakiela | |||
EIZAGUIRRE PADILLA ENEKO | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ EU | ||||
ERKOREKA GONZALEZ MIKEL | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ EU IN | ||||
ETXANIZ TESOURO IÑAKI | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ EU | ||||
ETXEBARRIA RESPALDIZA EKI | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ EU | ||||
FERNANDEZ TORRES LUIS | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ IN | ||||
GARCIA RODRIGUEZ JAVIER | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ | ||||
GARCIA ZABALA ASIER | AO. AP. GO. BO. BP. | GZ EU | ||||
HERNANDO PEREZ JOSU | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ EU | ||||
HERRERA HERRERA ANDRES FERNANDO | AP. GP. BO. BP. | GZ | ||||
KORTAZAR BILLELABEITIA JON | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ EU IN | ||||
KORTAZAR GARTZIA ANDONI | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ EU IN | ||||
LANZ BETELU JOKIN | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ EU | ||||
LOIDI MACHO JON | AO. GO. BO. BP. | GZ EU IN | ||||
LOPEZ MARTINEZ DE MARIGORTA ENEKO | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ EU | ||||
MARTINEZ PORTUGAL TANIA | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ EU | ||||
MINGUEZ BLASCO RAUL | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ IN | ||||
MIRANDA ESPINOSA ALEXANDRA | AO. GO. BO. | GZ | ||||
MORENO REGAÑA ANA | AO. AP. GO. BO. BP. | GZ | ||||
MUGICA CHAO ITZIAR | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ EU IN | ||||
NAVARRO MENDEZ RAUL | AO. AP. GO. BO. BP. | GZ | Ez du egiaztatu ingelesa dakiela | Ez du egiaztatu frantsesa dakiela | ||
NAVARRO SATRUSTEGUI MIKEL | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ EU IN | ||||
OLABARRIETA ARNAIZ XABIER ALFONSO | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ EU IN | ||||
OLIVER FRAUCA ELISABET | AO. GO. BO. BP. | GZ | ||||
PAREJA ALONSO ARANZAZU | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ | ||||
PERMACH MARTIN JOSEBA JAKOBE | AP. GP. BP. | GZ EU | ||||
Prieto Sierra Oscar | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ | ||||
RODRIGO IZQUIERDO ANGEL | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ | ||||
ROMERO AMANTES ENEKO ANDER | AO. AP. GO. BO. BP. | GZ EU | Ez du egiaztatu frantsesa dakiela | |||
SAENZ DEL CASTILLO VELASCO ARITZA | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ EU IN | ||||
SANJURJO DIAZ ANA BELEN | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ | ||||
SANTOS FUENTES ALAIN JESUS | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ | ||||
SEPULVEDA IRASTORZA JOEL | AP. GP. BO. BP. | GZ EU IN | ||||
SERRA RIERA MARTIN | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ | ||||
SOTO GORROTXATEGI ARATZ | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ EU FR | ||||
URETA GARCIA MIRIAM | AO. AP. GO. BO. BP. | GZ EU IN | ||||
URIARTE CUADRADO ALEXANDER | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ EU | ||||
URIBE PADILLA EIDER | AO. AP. GO. BO. BP. | GZ EU | ||||
VELEZ GARDOQUI ALEXANDER | AO. BO. | GZ EU IN | ||||
VILLA RODRIGUEZ MARIA JOSE | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ | ||||
VILLAMEDIANA DE LA HERA MARKEL | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ EU IN | ||||
VIRIZUELA COBO MIGUEL | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ IN | ||||
ZUBIGARAI URIBARRI SAIOA | AO. AP. BO. | GZ EU IN |
Baztertutako lehiakideen behin betiko zerrenda
Ez dago baztertutako lehiakiderik behin betiko zerrendan