- Hautaprobak:
- 2020/2021
- Deialdiaren data:
- 2020/06/03
- Deialdiaren ordena:
- 122
- Saila:
- Hispaniar Filologia, Filologia Erromanikoa eta Literaturaren Teoria
- Poltsa-mota:
- Osagarria
- Zerrendan sartzeko titulazio espezifikoak:
- Ez dagokio
- Zerrendan sartzeko baldintza bereziak:
- Ez dagokio
Behin betiko zerrendaren ebazpena
Behin betiko zerrenda
Datu pertsonalak | Campusa * | Irakaskuntza * | Egiaztagiriak | DB | ||
---|---|---|---|---|---|---|
EUSKARA | INGELESA | FRANTSESA | ||||
* GZ - Gaztelania; EU - Euskara; FR - Frantsesa; IN - Ingelesa | ||||||
* AO - Araba Osoa; AP - Araba Partziala; GC - Gipuzkoa Osoa; GP - Gipuzkoa Partziala; BC - Bizkaia Osoa; BP - Bizkaia Partziala | ||||||
ABURTO GONZALEZ NEREA | AO. AP. BO. BP. | GZ EU | ||||
ALAVA CARRASCAL MARIA EUGENIA | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ IN | ||||
ALBERT LLACER MARIA MERCEDES | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ IN | ||||
ALONSO ALCONADA SORAYA | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ EU IN | ||||
AMORES FUSTER MIGUEL | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ IN | ||||
APERRIBAY BERMEJO MAITE | AO. | GZ EU IN | ||||
ARIAS RUEDA RUBEN ANGEL | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ | ||||
ARROITA AZKARATE IZARO | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ EU IN | ||||
ARRUTI ECHEVERRIA NEREA | AO. GO. | GZ EU IN | ||||
ATUTXA ORDEÑANA IBAI | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ EU IN | ||||
BARBATO LUCIA | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ | ||||
BASAÑEZ BARRIO ENDIKA | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ IN | Ez du egiaztatu euskara dakiela | |||
BERAMENDI ARANZADI ASIER | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ EU IN | ||||
BILBAO RUIZ JAVIER | AO. BO. | GZ EU | ||||
BREVIATTI ALVAREZ JARA | AO. GO. BO. | GZ | ||||
BUXEDA MAS MONICA | GO. GP. | GZ | ||||
COSSIO GARRIDO ANDONI | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ EU IN | ||||
DANIEL MAJA KATARZYNA | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ EU IN | ||||
ELIZALDE ESTENAGA AMAIA | AO. GO. | GZ EU FR IN | ||||
EREMIEVA IVANOVA NADIA | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ | ||||
ESCOLAR REGAIRA KATARIN | AO. AP. | GZ IN | ||||
FERNANDEZ VICENTE OLGA | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ IN | ||||
GALARRAGA LOPETEGI ARITZ | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ EU | ||||
GARCIA LORENZO YOLANDA | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ IN | Ez du egiaztatu euskara dakiela | |||
GIL FOMBELLIDA MARIA CARMEN | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ | ||||
GOMEZ CIFUENTES REBECA | GO. GP. BO. BP. | GZ | ||||
GURRUTXAGA MUXIKA ALEXANDER | AO. AP. GO. GP. BO. | GZ EU | ||||
JORGE FERNANDEZ CARLOS | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ IN | Ez du egiaztatu euskara dakiela | |||
JORGE FERNANDEZ RICHARD | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ IN | ||||
KORTAZAR BILLELABEITIA PAULO | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ EU IN | ||||
LOPEZ DE MATURANA SANCHIZ SANDRA | AO. AP. BO. BP. | GZ IN | ||||
MARQUEZ ETXABE YANIRE | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ IN | Ez du egiaztatu euskara dakiela | |||
MENTXAKATORRE ODRIOZOLA JON | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ EU IN | ||||
MONREAL ZARRAONANDIA HARITZ | AO. GO. BO. | GZ EU IN | ||||
MUÑOZ RODRIGUEZ ELENA | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ | ||||
ORTIZ DE PINEDO ROJAS AITOR | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ EU FR | ||||
OTEGUI ARAMBURU MARIA ICIAR | AO. AP. GO. GP. | GZ EU FR IN | ||||
QUINCOCES BLAS OIER | AO. AP. | GZ | ||||
RETOLAZA GUTIERREZ IRATXE | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ EU | ||||
RUIZ CANO MARINA | AO. | GZ FR | ||||
SAINZ DE LA MAZA ALDAY EIDER | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ EU IN | ||||
SANTANA HERNANDEZ DANIEL | AO. GO. BO. | GZ | ||||
SARASOLA SANTAMARIA BEÑAT | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ EU IN | ||||
SOLANAS JIMENEZ MARIA DEL CARMEN | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ FR | ||||
SPAGNUOLO NANNI ALEJANDRA | AO. | GZ | ||||
TALAVERA BURGOS IRAIDE | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ EU IN | ||||
TORNOS URZAINQUI MAIDER | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ EU FR | ||||
VILLAGRAN ARRASTOA ANE MIREN | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ EU FR IN | ||||
ZAPATERO MOLINUEVO ANE | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ EU IN |
Baztertutako lehiakideen behin betiko zerrenda
Ez dago baztertutako lehiakiderik behin betiko zerrendan