- Hautaprobak:
- 2020/2021
- Deialdiaren data:
- 2020/06/03
- Deialdiaren ordena:
- 127
- Saila:
- Filosofia
- Profil zehatza:
- Filosofiaren Historia eta Metafisika
- Poltsa-mota:
- Osagarria
- Zerrendan sartzeko titulazio espezifikoak:
- Ez dagokio
- Zerrendan sartzeko baldintza bereziak:
- Ez dagokio
Behin-behineko zerrendaren ebazpena
Behin-behineko zerrenda
Datu pertsonalak | Campusa * | Irakaskuntza * | Egiaztagiriak | ||
---|---|---|---|---|---|
Euskararen egiaztagiria | Ingelesaren egiaztagiria | Frantsesaren egiaztagiria | |||
* GZ - Gaztelania; EU - Euskara; FR - Frantsesa; IN - Ingelesa | |||||
* AO - Araba Osoa; AP - Araba Partziala; GC - Gipuzkoa Osoa; GP - Gipuzkoa Partziala; BC - Bizkaia Osoa; BP - Bizkaia Partziala | |||||
ACOSTA CALVO JOSU | AO. GO. | GZ EU | |||
ALTONAGA BEGOÑA BAKARNE | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ EU IN | |||
ALTUNA ETXEBERRIA MAIALEN | AO. GO. BO. | GZ EU | |||
AMILBURU MARTINEZ ALBA JARA | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ EU IN | |||
ANDUAGA BERROTARAN UXOA | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ EU | |||
ARRANZ OTAEGUI IKER | AO. GO. BO. | GZ EU IN | |||
ARRIETA VALERO ION | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ EU | |||
AZKUNE TORRES JON | AO. GO. BO. BP. | GZ EU IN | |||
AZURMENDI ARRUE HARITZ | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ EU IN | |||
BARRENETXEA AIZPITARTE ANE | AP. GO. GP. BP. | GZ EU IN | |||
BARRENETXEA DOMINGUEZ BIHOTZ | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ EU IN | |||
CASAS ANDRES ROBERTO | AO. GO. BO. | GZ EU IN | Ingelesa dakiela egiaztatu behar du | ||
CURTO LOPEZ SAUL | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ EU | |||
DE JUAN FRANCO EDURNE | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ EU | |||
ETXANIZ IRIONDO MAIDER | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ EU | |||
ETXANIZ TESOURO IÑAKI | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ EU | |||
FERRAN ZUBILLAGA MARTIN | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ EU | |||
GARCIA RODRIGUEZ MARTA | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ EU IN | |||
GARCIA ZABALETA OMAR | AO. GO. GP. BO. | GZ EU IN | |||
GARMENDIA CASTAÑOS ALBA | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ EU | |||
GARMENDIA ITURRIA HARITZ | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ EU | |||
GARMENDIA MUGICA EKAIN | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ EU IN | |||
GEREÑU ODRIOZOLA IDOIA | AO. GO. GP. BO. | GZ EU | |||
GIL ROBLES CARMEN | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ EU IN | Euskara dakiela egiaztatu behar du | ||
GONZALEZ DE SAN ROMAN MARTIN ESTIBALIZ | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ EU | |||
JIMENEZ PAZOS BARBARA | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ EU IN | |||
KARAKASIS KARAKASIS GEORGIOS | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ EU FR IN | |||
KORTAZAR BILLELABEITIA JON | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ EU IN | |||
LAVILLA DE LERA JONATHAN | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ EU IN | |||
LIÑERO REGLERO ANA MARIA | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ | |||
LORENZO HERNANDEZ AITOR | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ EU IN | |||
LUJANBIO ETXEBERRIA LORE | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ EU | |||
MARQUEZ BENITEZ ESTHER | GO. GP. | GZ EU | |||
MATXAIN IZTUETA KEPA | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ EU | Euskara dakiela egiaztatu behar du | ||
MENATTI LAURA | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ FR IN | Ingelesa dakiela egiaztatu behar du | Frantsesa dakiela egiaztatu behar du | |
MENTXAKATORRE ODRIOZOLA JON | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ EU IN | |||
MONTESINOS LLINARES LIDIA | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ EU | |||
OIARTZABAL ARANO IMANOL | GO. | GZ EU | |||
OLARIAGA AZKARATE ANDONI | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ EU IN | Ingelesa dakiela egiaztatu behar du | ||
ORTEGA ANDRES MARINA | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ IN | |||
SAENZ DEL CASTILLO VELASCO KOLDOBIKA | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ EU | |||
SARASOLA SANTAMARIA BEÑAT | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ EU IN | |||
SAUCO MERIKAETXEBARRIA ALEXANDER | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ EU IN | Ingelesa dakiela egiaztatu behar du | ||
URDANGARIN IRASTORZA MIKEL | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ EU | |||
URIARTE CUADRADO ALEXANDER | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ EU | |||
VALERO ALZAGA IÑIGO | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ EU FR IN | Euskara dakiela egiaztatu behar du | ||
VARELA PEQUEÑO MIKEL | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ EU FR IN | |||
VAZQUEZ PUENTE UNAI | AO. GO. BO. | GZ EU | |||
ZABALETA IMAZ JOSU | GO. GP. | GZ EU | |||
ZAMORA GODOY ESTEBAN FRANCISCO | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ | |||
ZAPIAIN EGAÑA AMAIA | AO. GO. GP. BO. BP. | GZ EU |
Baztertutako lehiakideen behin-behineko zerrenda
Ez dago baztertutako lehiakiderik behin-behineko zerrendan