- Hautaprobak:
- 2020/2021
- Deialdiaren data:
- 2020/06/03
- Deialdiaren ordena:
- 59
- Saila:
- Zuzenbide Publikoa
- Poltsa-mota:
- Osagarria
- Zerrendan sartzeko titulazio espezifikoak:
- Ez dagokio
- Zerrendan sartzeko baldintza bereziak:
- Ez dagokio
Behin-behineko zerrendaren ebazpena
Behin-behineko zerrenda
Datu pertsonalak | Campusa * | Irakaskuntza * | Egiaztagiriak | ||
---|---|---|---|---|---|
Euskararen egiaztagiria | Ingelesaren egiaztagiria | Frantsesaren egiaztagiria | |||
* GZ - Gaztelania; EU - Euskara; FR - Frantsesa; IN - Ingelesa | |||||
* AO - Araba Osoa; AP - Araba Partziala; GC - Gipuzkoa Osoa; GP - Gipuzkoa Partziala; BC - Bizkaia Osoa; BP - Bizkaia Partziala | |||||
AIZPURUA ALQUEZAR IRATI | GO. GP. | GZ EU | |||
ARRAIBI LARREA GARAZI | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ EU | |||
BARRENO HERNANDEZ JESUS MARIA | GO. GP. | GZ | |||
BASOREDO OTZERINJAUREGI IRATI | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ EU IN | Ingelesa dakiela egiaztatu behar du | ||
BELLMONT ARTEAGA YARY SAIDY | BO. BP. | GZ | |||
BENITO HOLGADO MARIA FRANCISCA | BP. | GZ | |||
BILBAO RANDEZ AINHOA | BP. | GZ | |||
BURLADA ECHEVESTE INES MARIA | GO. GP. | GZ EU | |||
BUSTILLO HERNANDEZ IDURRE | GP. BP. | GZ EU | |||
CARVAJAL LARRAÑAGA NAIARA | GO. GP. | GZ EU | |||
DEL RIO PEREDA MARIA | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ EU IN | |||
ECHEBARRIA RUBIO ANE | GO. GP. | GZ EU | |||
EGAÑA BERISTAIN HAIZEA | GO. GP. BO. BP. | GZ EU | |||
EPELDE JUARISTI MIREN | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ EU IN | |||
FERNANDEZ BELZUNEGUI PABLO | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ EU IN | |||
FERNANDEZ GALARRETA FRANCISCO JAVIER | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ EU IN | |||
FERNANDEZ GARCIA DE LA YEDRA AINHOA | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ EU IN | |||
FIDALGO ASTIGARRAGA MIKEL TOMAS | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ EU | |||
GERMAN MANCEBO ISABEL | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ FR IN | |||
GOIKOETXEA GAZPIO NEREA | GO. GP. | GZ EU IN | Ingelesa dakiela egiaztatu behar du | ||
GOIKOETXEA LANGARIKA REYES | AP. BP. | GZ EU | |||
IMAZ MENDIZABAL MAIDER | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ EU | |||
ISPIZUA DORNA ENEA | AO. BO. BP. | GZ EU | |||
ITURRIOTZ ERDOTZIAIN UNAI | AP. GP. BP. | GZ EU | |||
JAINAGA LACARRA IKER | AO. AP. GO. GP. | GZ EU | |||
KHOGYANI BASSINA FARID AHMAD | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ IN | Ingelesa dakiela egiaztatu behar du | ||
LAKARRA ETXEBARRIA JONE | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ EU FR IN | |||
LOBATO GUTIERREZ BLANCA EVA | AP. | GZ | |||
LOIDI MACHO JON | AO. GO. BO. BP. | GZ EU IN | |||
OBREGON FERNANDEZ ARITZ | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ | |||
ODRIOZOLA ALBERDI GARAZI | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ EU IN | |||
ORBEGOZO ORONOZ IZASKUN | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ EU FR IN | Euskara dakiela egiaztatu behar du | Ingelesa dakiela egiaztatu behar du | |
OTAZUA ZABALA GOIZEDER | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ EU | |||
PARRA EIZAGAETXEBARRIA ZALOA | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ EU | |||
PAYAN ELLACURIA EKAIN | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ EU | |||
PEGO OTERO MARIA LAURA | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ | |||
PEREZ ESTRADA MIREN JOSUNE | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ EU | |||
RODRIGUEZ ELORRIETA NAIARA | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ EU | |||
RUANO DELGADO DAVID | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ | |||
RUIZ OSTAIKOETXEA JOSE LUIS | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ EU | |||
SANCHO MARTINEZ LAURA | GO. GP. BO. BP. | GZ IN | |||
SOBERA OCHOA DE OCARIZ CARLA | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ | |||
SOBOTOVICOVA SIMONA | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ IN | |||
VERGARA PRIETO NATASHA | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ EU IN | |||
VIÑEZ ARGUESO SILVIA | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ |
Baztertutako lehiakideen behin-behineko zerrenda
Ez dago baztertutako lehiakiderik behin-behineko zerrendan