- Hautaprobak:
- 2020/2021
- Deialdiaren data:
- 2020/06/03
- Deialdiaren ordena:
- 52
- Saila:
- Enpresa Zuzenbidea
- Poltsa-mota:
- Osagarria
- Zerrendan sartzeko titulazio espezifikoak:
- Ez dagokio
- Zerrendan sartzeko baldintza bereziak:
- Ez dagokio
Behin-behineko zerrendaren ebazpena
Behin-behineko zerrenda
Datu pertsonalak | Campusa * | Irakaskuntza * | Egiaztagiriak | ||
---|---|---|---|---|---|
Euskararen egiaztagiria | Ingelesaren egiaztagiria | Frantsesaren egiaztagiria | |||
* GZ - Gaztelania; EU - Euskara; FR - Frantsesa; IN - Ingelesa | |||||
* AO - Araba Osoa; AP - Araba Partziala; GC - Gipuzkoa Osoa; GP - Gipuzkoa Partziala; BC - Bizkaia Osoa; BP - Bizkaia Partziala | |||||
ALVAREZ AGOUES LAURA | AO. GO. BO. | GZ EU IN | |||
ARAKISTAIN ARRIOLA MAITENA | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ EU IN | |||
BARRENO HERNANDEZ JESUS MARIA | GO. GP. | GZ | |||
BASOREDO OTZERINJAUREGI IRATI | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ EU IN | Ingelesa dakiela egiaztatu behar du | ||
BELLMONT ARTEAGA YARY SAIDY | BO. BP. | GZ | |||
BURLADA ECHEVESTE INES MARIA | GO. GP. | GZ EU | |||
DE VICENTE ARIAS ANDREA | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ EU | |||
DIEZ SARASOLA MIKEL | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ EU FR IN | |||
ECHEBARRIA RUBIO ANE | GO. GP. | GZ EU | |||
EPELDE JUARISTI MIREN | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ EU IN | |||
FERNANDEZ BELZUNEGUI PABLO | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ EU IN | |||
FERNANDEZ GARCIA DE LA YEDRA AINHOA | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ EU IN | |||
FIDALGO ASTIGARRAGA MIKEL TOMAS | AP. GO. GP. BO. | GZ EU | |||
GOIKOETXEA GAZPIO NEREA | GO. GP. | GZ EU | |||
GOYENECHE ECHEVERRIA SAYOA | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ EU FR IN | Ingelesa dakiela egiaztatu behar du | ||
ISPIZUA DORNA ENEA | AO. BO. BP. | GZ EU | |||
ITURRATE ZAMARRIPA IBON | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ EU IN | Euskara dakiela egiaztatu behar du | Ingelesa dakiela egiaztatu behar du | |
JAINAGA LACARRA IKER | AO. AP. GO. GP. | GZ EU | |||
KHOGYANI BASSINA FARID AHMAD | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ IN | Ingelesa dakiela egiaztatu behar du | ||
LAKARRA ETXEBARRIA JONE | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ EU FR IN | |||
LALLANA DEL RIO SARA | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ EU IN | |||
LARREA UNZAIN AINARA | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ EU | |||
LAZKANO DE ANTA LARRAITZ | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ EU FR | Frantsesa dakiela egiaztatu behar du | ||
LOIDI MACHO JON | AO. GO. BO. BP. | GZ EU IN | |||
LOPEZ SAROBE MAIDER | AP. GO. GP. | GZ EU | |||
NAGORE APARICIO IÑIGO JAVIER | BP. | GZ | |||
ODRIOZOLA ALBERDI GARAZI | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ EU | |||
OLEAGA MUÑOZ LUISA | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ EU | |||
ORBEGOZO ORONOZ IZASKUN | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ FR | |||
RODRIGUEZ ELORRIETA NAIARA | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ EU | |||
RUANO DELGADO DAVID | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ | |||
RUIZ OSTAIKOETXEA JOSE LUIS | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ EU | |||
SABANA BISOKO DIOGENES | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ | |||
SANTAOLALLA MONTOYA CAYETANA | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ IN | |||
SOBOTOVICOVA SIMONA | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ IN | |||
TURRILLAS SABALZA ION | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ EU | |||
VERGARA PRIETO NATASHA | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ EU IN | |||
VIAÑA DE LA PUENTE FERNANDO JAVIER | BO. BP. | GZ |
Baztertutako lehiakideen behin-behineko zerrenda
Ez dago baztertutako lehiakiderik behin-behineko zerrendan