- Hautaprobak:
- 2015/2018
- Deialdiaren data:
- 2019/03/26
- Deialdiaren ordena:
- 715
- Saila:
- Genetika, Antropologia Fisikoa eta Animalien Fisiologia
- Poltsa-mota:
- Osagarria
- Zerrendan sartzeko titulazio espezifikoak:
- Ez dagokio
- Zerrendan sartzeko baldintza bereziak:
- Ez dagokio
Behin betiko zerrendaren ebazpena
Egun ez dago informaziorik
Behin betiko zerrenda
Datu pertsonalak | Campusa * | Irakaskuntza * | Egiaztagiriak | Eguneratzeko eskaera | DB | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
EUSKARA | INGELESA | FRANTSESA | |||||
* GZ - Gaztelania; EU - Euskara; FR - Frantsesa; IN - Ingelesa | |||||||
* AO - Araba Osoa; AP - Araba Partziala; GC - Gipuzkoa Osoa; GP - Gipuzkoa Partziala; BC - Bizkaia Osoa; BP - Bizkaia Partziala | |||||||
ACHURRA AHUMADA AINARA | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ EU IN | Bai | ||||
AIZPURUA ARRIETA OSTAIZKA | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ EU | Ez | ||||
ALBAINA VIVANCO AITOR | AO. BO. | GZ EU IN | Bai | ||||
ALBERDI ESTIBARITZ ANTTON | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ EU IN | Ez | ||||
ALFONSO SANCHEZ MIGUEL ANGEL | AP. BO. BP. | GZ | Ez du egiaztatu ingelesa dakiela | Ez | |||
ARAMBALZA ELORZA UDANE | BO. BP. | GZ EU | Bai | ||||
BAETA BAFALLUY MIRIAM | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ IN | Ez | ||||
BULNES SESMA SUSANA | AO. BO. | GZ EU | Ez | ||||
GAMARRA FERNANDEZ DAVID | AO. AP. GO. BO. BP. | GZ | Ez | ||||
GARCIA OBREGON SUSANA | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ | Ez du egiaztatu ingelesa dakiela | Bai | |||
GARCIA SANTISTEBAN IRAIA | AO. BO. BP. | GZ EU IN | Bai | ||||
GOIKOETXEA ZABALETA IDOIA | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ EU IN | Ez | ||||
GOMEZ PEREZ LUIS | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ | Bai | ||||
HERVELLA AFONSO MONTSERRAT | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ | Bai | ||||
IBAÑEZ PEREZ-ZAMACONA MARIA EUGENIA | AO. GO. BO. BP. | GZ | Bai | ||||
JELENKOVIC MORENO ALINE | AO. GO. BO. BP. | GZ EU IN | Bai | ||||
LOPEZ LOPEZ SAIOA | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ EU IN | Ez | ||||
MONTALBAN PEREZ ITZIAR AURORA | AO. AP. BO. BP. | GZ EU IN | Ez | ||||
MONTES ASPERILLA IRATXE | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ | Ez du egiaztatu euskara dakiela | Ez du egiaztatu ingelesa dakiela | Ez | ||
ODRIOZOLA MARTINEZ ADRIAN | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ EU | Ez | ||||
PEREZ FERNANDEZ ANGELA | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ | Ez | ||||
POVEDA ZABALA ALAITZ | AO. GO. BO. | GZ EU IN | Ez | ||||
RODRIGUEZ ZALDUA IKER | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ EU | Ez | ||||
RUIZ LARRAÑAGA OTSANDA | AO. AP. BO. BP. | GZ EU | Ez | ||||
RUIZ RODRIGUEZ PAMELA | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ EU | Bai | ||||
SALSAMENDI PAGOLA EGOITZ | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ EU IN | Ez | ||||
VILLANUEVA GONZALEZ JUDITH | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ EU | Ez | ||||
ZARRAONAINDIA MARTINEZ IRATXE | AO. AP. BO. BP. | GZ EU IN | Bai |
Baztertutako lehiakideen behin betiko zerrenda
Ez dago baztertutako lehiakiderik behin betiko zerrendan