23-24ko Arabako campuseko txapelketa
Arabako Campuseko kirol txapelketaren PROGRAMAZIOA
INSCRIPCIONES
- Irakurri arretaz izena emateko Eskuliburua.
- Izenemateak behar bezala erregistratu beharko dira, kirol modalitatearen arabera zehaztutako azken eguna baino lehen.
-
Kirol modalitatearen arabera izena emandako talde guztiak osatzen badira, itxaron zerrenda ahalbideratu da, posta elektroniko bidez jasotako eskabidearen hurrenkeran: ar-kirolak@ehu.eus
HEMEN SARBIDEA EHUkiroleko TXAPELKETETAN IZENA EMATEKO APLIKAZIOAN
BANAKA eta BINAKA KIROLETAN
Jokalari bakoitzak behin LDAP erabiltzailea eta pasahitza erregistratuta, dagokion txapelketan Izen-ematean klickatu.
TALDE KIROLETAN
'Lehiaketa' - 'Lehiaketa klubarn erregistroa'.
Lehenik eta behin, klub bat sortu behar da, eta, gero, klub horretako taldea edo taldeak.
Talde bakoitzean jokalariek izenematea
Ezinbestekoa da taldeko jokalari bakoitzak aldez aurretik bere LDAP erabiltzea eta pasahitza aplikazio informatikoan erregistratzea.
- Izenemate erregistroarekin zalantzaik izan ezkero, emaila: ar-kirolak@ehu.eus
Arabako Campuseko BANAKAKO eta BINAKAKO txapelketa UPV/EHU 23-24
KIROLA | KATEGORIA | IZENEMATEKO AZKEN EGUNA | TXAPELKETAKO EGUNA | ORDUTEGIA | INSTALAKUNTZA (ubikaziorako klikatu) |
XAKEA |
Mixtoa | 23ko Azaroak 2 |
23ko Azaroak 8 |
9:00-13:00 | UNIBERTSITATE PABILOIA |
Binakako FRONTENISA |
Andrazkoa | 23ko Azaroak 7 | 23ko Azaroak 14
FASE FINALA 23ko Azaroak 16 |
8:00-15:00 | BETI JAI FRONTOIAK |
Gizonezkoa | 9:00-15:00 | ||||
Binakako PADELA |
Andrazkoa | 23ko Urriak 20 | 23ko Urriak 26 |
8:00-15:00 |
MENDIZORROTZA |
Gizonezkoa |
23ko Urriak 15 |
23ko Urriak 18,19 FASE FINALA 23ko Urriak 26 |
8:00-15:00 |
||
Binakako PALETA GIZON- ANDRA |
GOMA | 23ko Urriak 31 | 23ko Azaroak 7 | 9:00-15:00 | BETI JAI FRONTOIAK |
ARGENTINARRA | 23ko Azaroak 2 | 23ko Azaroak 9 | |||
LARRUZ | 23ko Azaroak 9 |
23ko Azaroak 16 |
10:00-15:00 |
||
ESKUPILOTA GIZON- ANDRA |
BANAKA | 23ko Azaroak 2 | 23ko Azaroak 9 | 9:00-15:00 | BETI JAI FRONTOIAK |
BINAKA | 23ko Azaroak 7 |
23ko Azaroak 14 |
|||
Banakako Zesta Punta |
Andrazkoa |
23ko Azaroak 9 |
23ko Azaroak 16 |
9:00-15:00 |
BETI JAI FRONTOIAK |
Banakako Lokotx Biltzea |
Andrazkoa |
23ko Azaroak 2 |
23ko Azaroak 8 |
14:00-15:30 |
HEZKUNTZA ETA KIROLA FAKULTATEA (Kirola) |
Banakako MAHAI TENISA |
Andrazkoa |
23ko Azaroak 21 | 23ko Azaroak 28 | 9:00-15:00 | HEGOALDE G.E. |
BANAKAKO BADMINTON |
Andrazkoa |
24ko Martxoak 14 |
24ko Martxoak 24 |
9:00-15:00 |
ARANALDE KIROLDEGIA |
HONDARTZAKO BOLEIA |
Andrazkoa |
24ko Martxoak 19 | 24ko Martxoak 26 | 9:00-15:00 | MENDIZORROTZA |
Arabako Campuseko TALDE txapelketa UPV/EHU 23-24
KIROLA | KATEGORIA | IZENEMATEKO EGUNA | TXAPELKETAKO EGUNA | ORDUTEGIA | INSTALAKUNTZA (ubikazioarako klikatu) |
SASKIBALOIA 3x3 |
Andrazkoa |
23ko Azaroak 14 | 23ko Azaroak 21 | 8:00-16:00 | HEGOALDE GE |
SASKIBALOIA 5x5 |
Andrazkoa |
24ko Urtarrilak 16 | 24ko Urtarrilak 23 |
8:00-16:00 |
HEGOALDE GE |
ESKUBALOIA |
Andrazkoa |
23ko Azaroak 14 | 32ko Azaroak 21 | 8:00-12:00 | ALDABE GE |
FUTBOLA |
Andrazkoa | 24ko Urtarrilak 14 | 24ko Urtarrilak 24 | 9:00-15:00 | HEZKUNTZA ETA KIROLA FAKULTATEA (Kirola) |
Gizonezkoa | 24ko Urtarrilak 14 |
24ko Urtarrilak 25, 30, 31, Otsailak 1 FASE FINALA 24ko Otsailak 6 |
9:00-15:00
12:00-15:00 |
||
ARETO FUTBOLA |
Andrazkoa | 23ko Azaroak 16 |
23ko Azaroak 22 |
10:00-15:00 | ALDABE GE |
Gizonezkoa | 23ko Azaroak 20 |
23ko Azaroak 23 23ko Azaroak 29 FASE FINALA 23ko Abenduak 5 |
8:00-16:00 10:00-15:00
8:00-12:00 |
||
HERRI KIROLAK |
4ko SOKATIRA Andrazkoa Gizonezkoa |
23ko Azaroak 2 | 23ko Azaroak 8 | 14:00-15:30 | HEZKUNTZA ETA KIROLA FAKULTATEA (Kirola) |
6x6 BOLEIBOLA |
Andrazkoa |
24ko Urtarrilak 11 | 24ko Urtarrilak 18 | 9:00-15:00 | ARANALDE KIROLDEGIA |