Gipuzkoako Campuseko neguko txapelketa 2024-2024
Izen-emateak
Kirol Zerbitzuko aplikazio berrian
Izena emateko epea zabalik
Izena emateko epea zabalik
- Bakarkako eta binakako kiroletan: zuen LDAP erabiltzailea eta kontraseña sartuta (gero ezkerreko zutabean, 'Alta en competición'-en klikatu).
- Talde kiroletan: Taldeko ordezkariak egin behar du. Aplikazioan 'Lehiaketa'-'Lehiaketa kluba erregistratu' sakatu, lehendabizi kluba sortu behar baita. Eta taldekideak gehitzeko, lehendabizi taldekide bakoitza aplikazioan sartu behar da behintzat baten, ordezkariak gero bere datuak sartu ahal izateko (bakoitzak bere LDAP eta kontraseña sartuz).
Lehiaketa
Txapelketaren egunak aurrerago zehaztuko dira. Asteko egun guztietan ez dira partiduak egongo.
KIROLA | IZEN-EMATE AZKEN EGUNA | LEHIATZE DATA | LEKUA | |
---|---|---|---|---|
Izena emateko epea zabalik duten lehiaketak | ||||
BANAKAKO LOKOTX BILTZEA | Emakumezkoa | Urtarrilak 31 | Otsailak 5 | Atlético San Sebastián |
Gizonezkoa | ||||
BANAKAKO ZESTA PUNTA | Emakumezkoa | Urtarrilak 31 | Otsailak 8 | Carmelo Balda Pilotalekua |
Gizonezkoa | ||||
HERRI KIROLAK: SOKATIRA 4 | Emakumezkoa | Urtarrilak 31 | Otsailak 5 | Atlético San Sebastián |
Gizonezkoa | ||||
SASKIBALOIA 3x3 | Emakumezkoa | Urtarrilak 31 | Otsailak 7 | Atlético San Sebastián |
Gizonezkoa | ||||
Izena emateko epea itxita duten lehiaketak | ||||
ARETO FUTBOLA | Emakumezkoa | Azaroak 28 | Abenduak 14 | Pio Baroja Polikiroldegia |
Gizonezkoa | Abenduak 11, 12 eta 13 | |||
BANAKAKO ESKUPILOTA | Emakumezkoa | Azaroak 20 | Azaroak 28 | Añorga KKE |
Gizonezkoa | ||||
BANAKAKO TENISA | Emakumezkoa | Azaroak 6 | Azaroak 14 | UPV/EHU Instalakuntzak Zayas |
Gizonezkoa | Azaroak 13 | |||
BINAKAKO ESKUPILOTA | Emakumezkoa | Azaroak 20 | Azaroak 27 | Añorga KKE |
Gizonezkoa | ||||
BINAKAKO FRONTENISA | Emakumezkoa | Urriak 16 | Urriak 24 | Añorga KKE |
Gizonezkoa | Urriak 25 eta 26 | |||
BINAKAKO GOMAZKO PALETA | Emakumezkoa | Azaroak 20 | Abenduak 1 | Añorga KKE |
Gizonezkoa | ||||
BINAKAKO TENISA | Emakumezkoa | Azaroak 6 | Azaroak 14 | UPV/EHU Instalakuntzak Zayas |
Gizonezkoa | Azaroak 13 | |||
BOLEIBOLA | Emakumezkoa | Urriak 23 | Urriak 30 | Atlético San Sebastián |
Gizonezkoa | ||||
ERRUGBIA | Emakumezkoa | Azaroak 20 | Azaroaren 27tik abenduaren 1era | Atlético San Sebastián |
Gizonezkoa | ||||
ESKUBALOIA | Emakumezkoa | Azaroak 20 | Azaroak 29 | Atlético San Sebastián |
Gizonezkoa | ||||
FUTBOL 7 | Emakumezkoa | Azaroak 16 | Urriak 24 | Añorga KKE |
Gizonezkoa | Urriak 25 eta 26 | |||
MAHAI TENISA | Emakumezkoa | Urriak 30 | Azaroak 9 | Atlético San Sebastián |
Gizonezkoa | ||||
PADELA | Emakumezkoa | Azaroak 6 | Azaroak 17 | UPV/EHU Instalakuntzak Zayas |
Gizonezkoa | Azaroak 16 | |||
SASKIBALOIA | Emakumezkoa | Urriak 30 | Azaroak 9 | Atlético San Sebastián |
Gizonezkoa | Azaroak 8 | |||
XAKEA | MISTOA | Urriak 23 | Urriak 31 | Zuzenbide Fakultatean |